Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дивіться дитяче "Бробакс Шоу" на телеканалі Суспільне Культура

Дивіться дитяче "Бробакс Шоу" на телеканалі Суспільне Культура


Телеканал Суспільне Культура почне показувати пізнавальний проєкт для дітей 5–8 років «Бробакс Шоу» від Суспільного з понеділка, 27 травня, і транслюватиме щобудня о 8 ранку.

Підпишіться на Суспільне Анонси на тій платформі, де вам зручно: телеграм або вотсап.

Читайте також: Пригоди легендарного кролика Сімона на «Бробаксі»

«Бробакс Шоу» — це яскравий пізнавальний експлейнер про світ навколо: спорт, музика, гігієна, безпека, погода, творчість та всі-всі питання, які цікавлять дітей, наприклад: як використовувати свою фантазію, які можуть бути небезпечні ситуації та як на них правильно реагувати, які бувають книжки, чим відрізняються дикі тварини від домашніх, як працюють органи чуття у людини, а також багато цікавого про нашу рідну Україну та інше.

Читайте також: Як безпечно і корисно дітям користуватись інтернетом: «КіберХата» від Суспільного

Маленькі ведучі — брати Лео та Елвін Буші досліджують явища природи, перевтілюються у персонажів з улюблених книжок і фільмів, знайомляться з професіями й проводять безпечні експерименти. Третім учасником шоу є анімаційний персонаж — пташеня Бробакс (маскот дитячого ютуб-каналу «Бробакс»). Він має відповіді на запитання, які виникають у ведучих і глядачів. В гості на шоу приходять зіркові експерти, щоб разом щось змайструвати чи зʼясувати.

Лео та Елвін відомі у соцмережах і мають досвід зйомок. Зокрема, для проєкту Суспільного «Хоробрі казки» Лео, Елвін та їхній тато Олександр озвучили історію «Місто сирен». Лео Буша також відомий яскравим виконанням українських пісень.

Читайте також: Фінальні випуски дитячого «Бробакс Шоу» з маленькими Лео та Елвіном

Шоу складається з 20 випусків. Ваші діти зможуть дивитися одразу декілька випусків підряд на каналі Суспільне Культура, а якщо пропустите його зранку, то можете ввімкнути й переглянути на дитячому ютуб-каналі «Бробакс».

Більше українського дитячого контенту дивіться на ютуб-каналі «Бробакс» та доєднуйтесь до спільноти Суспільне Казки у телеграмі.

Читайте також: П’ять мультсеріалів для дітей до 10 років на ютуб-каналі «Бробакс»

Для дітей старшого віку та підлітків пропонуємо подивитися наш ютуб-канал «Колайдер». Також ви можете підписатися на проєкт в інстаграмі й тіктоці.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Програма створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю АТ «НСТУ» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Вік

5–8


Посилання


Адреса

Київ