Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Дитячий табір British camp English is Great Осінь 2020Британський табір STUDY.UA — це канікули для школярів з британськими викладачами в Україні!

Про Табір

Британський табір STUDY.UA був відкритий нами 6 років тому з урахуванням стандартів навчання та відпочинку дітей в кращих британських мовних коледжах. Ми розробили програму English + Sport максимально насиченою різними спортивними, творчими і розважальними заходами і, звичайно ж, інтенсивним курсом англійської з носіями мови. Діти проводять цілий день з викладачами, а замість гаджетів займаються спортом і беруть участь в івентах англійською мовою.

У Британському таборі STUDY.UA Ваша дитина буде в оточенні високопрофесійних викладачів з Англії, США і Канади, спортивних тренерів топ-класу, вожатих, психологів, інструкторів, медичного та обслуговуючий персонал табору. Всі вони забезпечать дітям першокласний відпочинок, навчання англійській мові в невимушеній і активній атмосфері та, звичайно ж, повну безпеку на території.

Розташування табору

Адреса: Україна, Київ, вул. Олімпійська 1

Інфраструктура

Табір розташований на території заміського клубу Olympic Village.

Комфортний і безпечний відпочинок в 20-ти хвилинах від Києва.

Тенісні корти, олімпійський басейн і футбольні поля

Комфортний і безпечний відпочинок в 15-ти хвилинах від Києва

5-ти разове харчування в окремому залі ресторану

Закрита територія і повний контроль відпочинку дітей 24/7

Програма English is GREAT

Нашому Британському табору вже 6 років, за цей час до нас приїхало не один десяток британських викладачів. За цей період ми ще більше прониклися їхньою культурою і раді представити вам програму, яка з головою занурить Вас в сучасну Great Britain. Стереотипи, Брексіт, Мегзіт, їжа, музика, лайфстайл, BBC, різниця між американською та британською англійською. Чи дійсно вони весь час говорять про погоду? Чи справді п'ють чай з молоком at 5 o`clock?

Ця програма буде корисна і цікава:

 • тим, хто любить подорожувати і відкривати для себе нові країни
 • тим, хто думає про вступ до boarding school або коледж у Великобританії
 • тим, хто знає як культурний обмін важливий для розвитку особистості (особливо, дітей та підлітків)
 • тим, хто готовий ще більше закохатися в британську культуру, як зробили це ми
 • і, звичайно, шанувальникам серіалу "The Crown" на Netflix

Тільки сучасна культура, лайфстайл і тренди від наших британських викладачів і гостей табору, таких як журналісти BBC!

Деталі програми

English — 14 занять з британськими вчителями

Кожного дня у кемперів буде 2 академічні заняття. Наші сертифіковані британські викладачі віддають перевагу інтерактивним урокам, вивченню нової лексики і закріпленню граматики. А під час розмовних клубів діти будуть ділитися враженнями про проекти і тренінги, в яких брали участь.

Академічна частина програми обов'язково перевіряється академічним керівником STUDY Academy і коригується залежно від результатів тестування дітей, а також їхніх інтересів і побажань. За підсумками тестування та проходження програми, в останній день заїзду вчителі складають детальний звіт по кожній дитині, а наш психолог надає характеристику.

Теми занять з британськими викладачами:

 • Королівська родина і політична система
 • Музика, сфера розваг, інфлюенсери
 • Українські vs британські школи і коледжі
 • Лайфстайл і веселі звички британців
 • BBC news і ті самі британські вчені
 • Відмінності британського і американського акценту

Sport — 7 видів спорту з тренерами

На найближчих осінніх і зимових канікулах навіть  спортивна програма нашого табору складатиметься виключно з британських видів спорту: футбол, регбі, великий теніс, крикет, а також інші спортивні активності (плавання, танці).

Щодня діти будуть займатися професійними видами спорту разом з тренерами міжнародного класу, а на вільному часу кожна дитина зможе додатково покататися на велосипедах, пограти в настільний теніс, волейбол, баскетбол,  а також стати учасником різних спортивних змагань, турнірів і квестів!

Програма розваг і тренінгів

В рамках нової програми English is Great, ми проводимо серію творчих майстер-класів англійською для наймолодших учасників. А для більш дорослих кемперів, вже готуємо серію тренінгів з психологом табору, де обговоримо важливість культурного обміну та критичного мислення, гнучкості й варіативного мислення.

Також у табір будуть приїжджати гості, які допоможуть учасникам розібратися в тонкощах найрізноманітніших сфер життя британців. Наприклад, ми вже чекаємо журналістів BBC для проведення лекцій про стандарти роботи найвідоміших британських медіа та експерта з етикету, який познайомить кемперів з щоденним етикетом, Small talk і манерами за столом.

Крім того, щовечора дітей чекає нова розважальна програма, яка допоможе закріпити вивчений під час денних занять матеріал. Крім того, будемо обов'язково святкувати Хелловін (так-так, насправді це британський свято) восени та Різдво на зимових канікулах.

Приклад дня в British Camp STUDY.UA

08:20-08.30 Morning exercises!

09:00-09:25 Breakfast.

09:45-10:45 English lesson.

11:00-12:00 Swimming pool.

12:15-12:45 Lunch.

13:00-14:00 Free time.

14:00-15:00 English lesson.

15:00-16:00 British hour (TEA CEREMONY).

16:00-16:15 Snack.

16:20-17:50 Rugby/ Art master class.

17:50-18:50 Gadgets` time.

19:00-19:30 Dinner.

19:45-21:30 GUY FAWKES QUEST

21:00 Snack.

22:00 Lights out!


 

Найчастіші запитання

7 причин відправити дитину до Британського табору STUDY.UA

1. Гарантія якісного навчання і відпочинку

Британський табір STUDY.UA створений освітньою Компанією STUDY.UA, досвід якої складає понад 20 років. Ми знаємо все про стандарти навчання і відпочинку дітей в зарубіжних таборах, і потім ці знання ми створили табір найкращої якості в Україні. З моменту першої зміни пройшло вже 6 років. За цей час ми провели більше трьох десятків успішних заїздів і можемо з упевненістю заявити — більше жодної необхідності вибирати між поїздкою за кордон і українськими таборами «радянського типу».

2. Унікальність програми

Програма табору створена за підтримки фахівців у галузі організації мовних таборів із Великої Британії. Вона реалізується на базі кращого спортивного заміського клубу під Києвом. Тут поєднується все краще від британських мовних таборів і комфорт розташування поблизу від будинку. Британський табір STUDY.UA знаходиться всього в 20-ти хвилинах від Києва, на березі найчистішого озера. Інфраструктура дозволяє дітям здобувати знання і задоволення від перебування на свіжому повітрі, а також смачно харчуватися, займатися англійською та спортом.

3. Команда викладачів і вожатих

У нашому таборі заняття англійською мовою проводяться виключно сертифікованими викладачами-носіями мови з Великої Британії, США, Ірландії, Австралії та Канади. Ми ретельно відбираємо найкращих співробітників, завдання яких — подарувати незабутній досвід для дітей. Всі вожаті відповідають міжнародним стандартам персоналу дитячих мовних таборів, а також мають досвід з організації канікул в іноземних таборах. Ваша дитина буде постійно перебувати в мовному середовищі не тільки на уроках, а й протягом всього дня.

4. Турбота про дітей 24/7

Діти проживають на закритій території спортивного заміського клубу, в окремих сучасних котеджах. Ми гарантуємо, що кожна дитина буде не тільки в безпеці, але і зможе взяти участь у всіх запланованих заняттях з англійської мови, спорту та творчості. В одному заїзді ми приймаємо лише кілька десятків юних клієнтів і поділяємо їх на кілька міні-груп для вивчення англійської! За кожною групою закріплюється викладач, іноземний і місцевий вожаті. Для контролю комфорту, здоров'я і безпеки дітей на території табору будуть перебувати ще й психолог, педагог-організатор, директор, медичний працівник, охорона і інший персонал.

5. Все включено!

У вартість путівки входить абсолютний максимум послуг. На зміну вашої дитини чекають: повний пансіон з 5-ти разовим харчуванням, 21 урок з англійської мови, десятки годин спортивних і творчих заходів, а також всі навчальні матеріали, спортивний інвентар, безліч подарунків та інші сюрпризи від Компанії STUDY.UA. Батькам не потрібно витрачати час на дорогу в табір. Ми доставляємо всіх дітей як до табору, так і назад до нашого центрального офісу на комфортабельному автобусі.

6. Відпочинок батьків

Відправляючи дитину в табір батьки іноді виявляються менш підготовленими до розставання, ніж сама дитина. Як це не дивно, але відсутність дзвінків з табору — це знак, що все добре. Чим менше уваги приділяти темі розставання, сумування і питанням про те, чи все гаразд — тим простіше і легше буде проходити зміна для кемпера. Ну а якщо ви все таки хочете максимально контролювати перебування дитини в таборі — ми завжди раді надати можливість проживання в котеджах для батьків по сусідству.

7. Фундамент успішного майбутнього

Найважливішим навиком, яким може володіти успішна людина — це навик спілкування і вміння заручитися підтримкою. У таборі буквально все підштовхує дітей до спілкування і знайомства як з однолітками, так і з іноземними вожатими. Тут щодня моделюються сотні життєвих ситуацій, в яких дитині доводиться самостійно робити вибір. Тут зустрічаються різні моделі виховання, характери і погляди на життя. Кемпери вчаться будувати стосунки і товаришувати настільки сильно, що на наступні зміни вони їздять тільки разом!

Вік і розподіл по групах

У Британському таборі STUDY.UA учасників ділять на кілька вікових та мовних груп, щоб діти були не тільки з однолітками, а й отримували максимум від занять англійською, перебуваючи в групі за рівнем знань.

Мінімальний вік дітей в таборі — 8 років, а максимальний — 17. В наших групах 10-12 учасників, за кожною з них закріплений викладач-носій мови, а також англомовний вожатий. Починаючи зі знайомства в перший день і закінчуючи церемонією нагородження, діти будуть у супроводі вожатих і викладачів, старшого педагогічного персоналу, лікаря і психолога табору.

Наш досвід показує, що при правильному підході і співвідношенні дорослих і дітей, навіть наймолодші і скромні учасники «‎розкриваються»‎ і отримують задоволення від табору. Повсякденне спілкування з новими друзями, іноземцями та активне проведення часу з ними також сприяють розвитку колективних навичок та лідерських якостей у дітей.

Дитячий табір дає відмінний шанс відправитися в світ знань і розваг, а Британський табір дозволяє зробити цю подорож ще й англійською мовою.

Зв'язок з дитиною під час її перебування у таборі

Найзручніший час для зв'язку з вашою дитиною — у вільний час з 18:00 до 19:00. В інші години проходять заняття і різні заходи, під час яких використання мобільних телефонів не дозволяється.

Діти залишають свої телефони в спеціальних боксах для зберігання мобільних у номері у свого вожатого. Відвідування дітей на час перебування в таборі можливо тільки у виняткових випадках, за письмовим погодженням з директором. Будь ласка, не плануйте візити в табір на час заїзду, оскільки ми обмежуємо кількість контактів дітей заради їх же здоров'я і безпеки.

Онлайн-звіти про перебування дитини у таборі

Щодня ви можете переглядати фото-відео звіти на нашій сторінці у Фейсбуці — Британський табір STUDY.UA. Всі фотографії по закінченні заїзду ми завантажимо на сторінку табору і відправимо батькам посилання для скачування.

А після заїзду ми відправимо вам звіт викладача про успішність дитини і характеристику психолога табору. Ви зможете оцінити загальний ефект від заїзду, а також зрозуміти яким аспектам у вивченні англійської мови варто приділити більше уваги.

Що взяти з собою у табір

Ми обов'язково відправимо кожному з батьків інформаційну брошуру перед стартом заїзду. У ній будуть перераховані необхідні документи, одяг, гігієнічні приналежності, речі індивідуальної необхідності.

Також ми поділимося нашими порадами: чого не варто брати з собою в табір, щоб не перевантажувати валізу дитини. До речі, абсолютно точно не потрібно складати в дорогу постільну білизну і посуд. Також краще залишити вдома дорогу техніку і прикраси, оскільки за зберігання цінних речей діти несуть відповідальність самостійно.

Основні правила Британського табору STUDY.UA

Учасники Британського табору зобов'язані дотримуватися переліку правил, який вказується в договорі, а також надається дітям в перший день заїзду.

Ось основні пункти цих правил:

 • Ввічливо звертатися і прислухатися до персоналу і іншим учням;
 • Спілкуватися англійською мовою на всіх заходах табору;
 • Відвідувати освітні заняття і розважальні заходи кожен день;
 • Дбайливо ставитися до майна табору і речей інших учасників.

Дітям заборонено:

 • Залишати територію табору без дозволу;
 • Використовувати під час занять телефони, планшети і інші девайси;
 • Зберігати алкоголь, наркотики, сигарети, зброю, ножі і вибухонебезпечні речі;
 • Використовувати гіроскутери, борди та інші транспортні засоби.

У разі порушення одного або декількох правил учасник може бути відрахований без відшкодування вартості.

Медобслуговування

Допуск учасників на територію табору дозволений тільки за наявності оформленої медичної карти (надсилається на e-mail батькам). Медична карта повинна бути заповнена лікарем-педіатром з оцінкою загального стану здоров'я дитини і вказівки графіка щеплень. Медогляд необхідно пройти за тиждень до прибуття в табір. Діти повинні бути щеплені відповідно до нормативів за віком. Будь-які обмеження, алергії, регулярні прийоми особливих медикаментів обов'язково повинні бути прописані в цій довідці.

У таборі стаціонарно працює медпункт з наявністю повного набору необхідних медикаментів для першої допомоги. Лікар обов'язково буде проводити медичний скринінг дітей і персоналу табору двічі в день.

У разі захворювання в таборі можливий карантин і окреме проживання хворої дитини. Батьки також можуть забрати дитину додому і повернути після одужання.

Медичні протипоказання до навчання в таборі:

 • Захворювання крові і кровотворних органів;
 • Епілепсія, інші судомні напади та їх еквіваленти;
 • Гострі психічні захворювання і реактивні стани;
 • Бронхіальна астма в період загострення;
 • Виразкова хвороба шлунка і 12-ти палої кишки в період загострення;
 • Нефрит, пієлонефрит, нирковокам'яна хвороба, вроджені аномалії нирок;
 • Цукровий діабет, тиреотоксикоз;
 • Всі заразні, паразитні захворювання шкіри (короста, грибкові ураження тощо.).

Контакти відповідальних осіб

Зверніть увагу, що у наших юних кемперів буде дуже насичений графік, тому не хвилюйтеся, якщо ви не додзвонилися своїй дитині. Зателефонуйте старшому вожатому або психологу табора. Вони постійно перебувають поруч з дітьми і зможуть відповісти на всі ваші питання чи передати слухавку дитині. Ви також можете звернутися до керівника табору з побажаннями по роботі і організації відпочинку. Контакти відповідальних осіб відправляються на імейл батькам перед стартом кожного заїзду.

Ціни і акції

Ціна - 790 доларів.

У вартість включено:

 • заняття англійською з викладачами з Великобританії і США, живе спілкування протягом усього дня;
 • заняття спортом: великий теніс, плавання, футбол, регбі, танці, єдиноборства, сквош, велопрогулянки і багато іншого!
 • медіа майстер-класи та тренінги, комунікативні ігри, квести, тематичні заходи англійською;
 • розміщення в дерев'яних котеджах, в номерах по 4 людини;
 • харчування 5 разів на день в ресторані тільки свіжими продуктами;
 • цілодобова охорона, відеоспостереження і лікар на території;
 • трансфер в табір і назад (щодня для денного формату) і медичне страхування;
 • звіт викладача про успішність дитини і характеристика від психолога табору.

Знижки*:

знижка клієнтам компанії STUDY.UA за іншими напрямами — 5%;

сімейна знижка за двох і більше дітей на одному заїзді - 5%;

знижка за повторну участь у таборі для клієнтів минулих сезонів - 5%.

*Звертаємо вашу увагу, що знижки не додаються до інших знижок та акцій!


Вік

7–17


Вартість

Дитячий квиток: 22831 грн


Телефон

+380 (44) 500 03 20
+380 (97) 000 03 20
+380 (93) 000 03 20
+380 (99) 000 03 20


Посилання


Адреса

Київ
вул. Олімпійська 1