Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Курс "Сценарій і Розкадровка"Курс про те, що будь-яка історія починається зі слова... Тобто сценарію.

Сценарій - це історія розказана в певному форматі, за яким впізнається тема, ідея і концепт історії.

Розкадрування - це такий основний етап у створенні візуальної історії.

Курс для тих, хто задумав створити свій комікс або анімацію. Знайшов ідею, але не знає, як скласти історію. Для тих, хто знає про що його історія, але не вміє розповісти візуально. Для тих, хто хоче навчитися професійним навичкам розкадровки, як для створення коміксу, так і для анімації, кіно, або ігор.


Курс Сценарій і Розкадровка допоможе вам візуалізувати ваші творчі задуми.

На курсі діти:

  • розберуться, що таке сценарій, ніж сценарій для коміксів відрізняється від сценарію для анімації, як зробити історію цікавою для Вашої аудиторії,
  • навчаться створювати розкадровки,
  • дізнаються скільки стадій промальовування проходить сторінка, що за професією pencilier і storyboard artist, які завдання вони виконують.

На курсі буде багато практики. Діти будуть писати та малювати в основному на заняттях. Теоретичну базу будуть відразу застосовувати в роботу над своїми проєктами. Курс ділиться так: сценарій (4 заняття), анатомія для персонажів (3 заняття), розкадровка (7 занять). В кінці курсу у кожного учасника будуть 2 незалежні роботи: не менше 10 закінчених сторінок історії в олівці і аутлайн історії.

Сценарій і розкадровка (або сторібоард) зустрічаються в анімації, коміксах, кіно, рекламі, на телебаченні і в створенні комп'ютерних ігор. Залежно від завдання, змінюється формат, вимоги і вид закінченого твору. Але, факт залишається незмінним, що б писати сценарії - необхідно писати і переписувати, розбиратися в темі, концепції, жанрах, структурі, художніх прийомах, конфліктах, сюжетних лініях і інших поняттях, які присутні в будь-якій історії; щоб створювати сторібоарди - необхідно розуміти, що таке композиція, кадр, динаміка, образотворчі засоби, як використовувати світло і тінь, грамотно використовувати робочий простір листа, створювати об'ємних і правдоподібних персонажів. Все це, а також особливості притаманні виключно роботі з коміксами ми будемо вивчати на нашому курсі Сценарій і Розкадровка для Анімації і коміксів.

Навіщо йти на курс Сценарій і Розкадровка:

  • Зроби перший крок до реалізації свого творчого задуму!
  • Якщо Ви готуєтеся до вступу на мультиплікацію, плануєте розвиватися в анімації або коміксах, хочете навчиться робити зрозумілі розкадровки для реклами або кіно
  • Якщо у Вас є тема, якою Ви хочете поділитися з оточуючими, з'являтися ідеї і персонажі для історій, ви бачите готові сцени і чуєте діалоги у себе в голові - випустіть їх на свободу. На курсі Ви дізнаєтеся як пройти шлях від ідеї до сценарію, і від сценарію до промальовані сторінки.
  • На курсі кожен учасник, створить 2 незалежні роботи: сценарій (аутлайн) своєї історії і кілька закінчених сторінок розкадровки в олівці.
  • По закінченню курсу у вас з'явитися матеріали для Вашого творчого портфоліо (модельні листи з розробкою персонажів, аутлайн історії, кілька чернеток і не менше 10 закінчених сторінок в олівці).


Структура курсу: 14 занять - сценарій (4 уроки), анатомія для персонажа (3 уроки), розкадровка (7 уроків). Нашою метою є розвинути у студентів навички необхідні для створення історій і сторіборди.

Курс проходить по вівторках, четвергах, (з 19:00 до 22:00) та суботах (з 14:00 до 17:00)
Вік

16+


Вартість

Програмний квиток + бонус: 8075 грн (якщо ви реєструєтесь та сплачуєте до 10.09 - бонус 5% - для групи з 17.09 по 17.10.2019)
Програмний квиток 1+1: 7650 грн (якщо ви реєструєтесь удвох, трьох або більше 10% знижки для кожного)
Програмний квиток: 8500 грн (якщо ви реєструєтесь та сплачуєте після 10.09.2019)
Програмний квиток + бонус: 7650 грн (якщо ви учасник курсів нашої академії або були)


Телефон

+380 (97) 301 47 26 (Viber, Telegram)
+380 (99) 198 64 71


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Золотоворітська, 6а, другий поверх

Як дістатися?

5 хвилин від метро Золоті Ворота, м. Київ