Sprout School - альтернативна школа, англомовний дитячий садочок

Sprout School - альтернативна школа, англомовний дитячий садочок


Повноцінний особистісний розвиток без обмежень потенціалу, уміння раціонально мислити й аналізувати, вільно висловлюючи свою точку зору, а також грамотна реалізація програми навчання за Міжнародними стандартами — усі ці фактори є основними для роботи Центру "SPROUT".

Для цілорічної зайнятості дитини у форматі Центру було передбачене створення повноцінного літнього табору з англомовним середовищем. Зміна - це восьмигодинне проведення часу і спілкування з носіями мови із чітким поділом дня на період пізнання (до обіду) і реалізації (з обіду до вечора), а також виїзні прогулянки, екскурсії та інші поїздки.

Усі навчальні процеси контролює штатний психолог, який допомагає дітям адаптуватися в новому колективі й легко знаходити шляхи вирішення виниклих соціальних проблем (наприклад, образи на однолітків). Після завершення навчального дня учнів розвозять за домашніми адресами.

Програми "SPROUT": альтернативні методи навчання в дії - "SPROUT" запрошує дбайливих батьків і їхніх дітей ознайомитися із принципово новою методикою дошкільної освіти за міжнародними стандартами.

Формат Центру передбачає три основні програми:

  1. Дитячий садок. Нечисленні групи, до 10-ти учнів, і постійне спілкування із психологом (для коригування формату спілкування) - запорука гармонійного розвитку малюків. Від перших днів навіть 3-річна дитина без проблем адаптована в колективі однолітків, комфортно почуваючись у безпечному середовищі, до того ж вона розуміє кваліфікованих педагогів і вихователів, у числі яких є носії англійської мови.
  2. Початкова школа. Як сама програма навчання, так і проекти в початковій школі передбачають абсолютну свободу дій і мислення, яку м'яко контролюють викладачі. Дитина 6-ти років цілком свідомо проявляє себе на тій ниві, яка їй близька, а не на тій, що нав'язана загальноосвітньою програмою. Нечисленні класи, відсутність домашніх завдань і перебування до вечора дає змогу малятам освоювати й основну, й англомовну програму в максимально комфортному середовищі.
  3. Середня загальноосвітня школа. Нам вдалося виключити бездумне заучування непотрібних даних, раціонально побудувавши програму для повноцінного сприйняття відповідно до віку і рівня психологічної зрілості. Замість багатогодинних домашніх завдань наші учні розвиваються творчо, «знаходячи» себе, і гармонійно дозрівають в умовах комфортного соціуму.

Комфортне досягнення успіхів у SPROUT: чого досягають учні

  1. Вільне володіння розмовною англійською мовою.
  2. Можливість для випускників середньої школи продовжити освіту за кордоном.
  3. Перегляд зарубіжних фільмів, мультиків, програм в оригіналі, а також спілкування із закордонними друзями
  4. Розвиток творчого і фізичного потенціалу завдяки інтерактивним напрямкам і спорту.

Аргументуємо «ЗА»: чому «SPROUT» - кращий вибір для вашої дитини

Психологічний розвиток дитини для колективу Центру настільки ж важливий, як і його плавне і безболісне проникнення в соціум. Ми м'яко підводимо дітей до усвідомлення себе як особистості без утрати якісного показника навчання. Одного разу Агнія Барто зазначила: «Дитина спостережлива, вона бачить гостро, точно і часто запам'ятовує побачене на все життя». Саме тому колектив дитячого Центру «SPROUT» цінує кожну мить, яку учні проводять у наших стінах, насичуючи її корисними, цікавими й необтяжливими знаннями. Чому ми: усе просто, «SPROUT» - це:

  1. Міжнародні стандарти. Ніякого аматорства - виключно грамотні й результативні методики освіти.
  2. Комплексний підхід. Спорт і творчість поряд зі стандартними предметами - усебічний розвиток.
  3. Доступна програма. Діти та їхні можливості не підлягають нормалізму - тільки індивідуальний підхід з урахуванням потенціалу.Контакти

+380 (63) 147 71 91

sprout.org.ua@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Центральна, 26, Дарницький район