Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Катання на упряжці з хаскі та контактний зоопарк на Співочому

Катання на упряжці з хаскі та контактний зоопарк на Співочому


З 15 грудня по 30 січня у рамках фестивалю Льодовиковий період на Співочому полі вас запрошують відвідати контактний зоопарк з цуценятами та прокататися на упряжці з хаскі.

Контактний зоопарк з цуценятами - це особливе місце, де можна не тільки спостерігати, але й гладити, грати і навіть годувати тварин. Породи, представлені у зоопарку - хаскі, маломути, самоїдські собаки. Подаруйте собі та діточкам чудовий досвід спілкування з пухнастими улюбленцями!

Катання на упряжці з хаскі - вражаюча прогулянка, неймовірна пригода, яка назавжди залишиться у вашій пам’яті і стане чудовим подарунком для близьких.

Сибірські хаскі - природжені спортсмени. Вони володіють унікальною витривалістю і вражаючими фізичними даними. На території Співочого поля підготовлено декілька прогулянкових трас, по яким проходить маршрут з прекрасними видами зі схилів Печерського ландшафтного парку на місто.

Також на Співочому полі на вас чекають

  • снігові гірки для катання на повітряних подушках (snowtubing),
  • зона дитячих атракціонів,
  • виставка квіткових композицій у кризі,
  • виставка масштабних снігових фігур,
  • фуд-корти,
  • 5 зон з теплими наметами.

А ще новорічна ялинка, вражаючі фотозони, постійно діючі зимові ярмарки, крамнички з солодощами, медом, вовняними виробами, цікавими подарунками, сувенірно-тематичною продукцією та багато-багато іншого.


Вік

0+


Вартість

Вхідний квиток: 50 грн (у вартість входить спуск зі snowtubing гірки)


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 33