Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Фестиваль китайських ліхтарів

Фестиваль китайських ліхтарів


Гігантські світлові інсталяції в центрі Києва! На території Співочого поля будуть встановлені близько 30 тематичних інсталяцій.

Печерський парк стане платформою для першого в Східній Європі Фестивалю Гігантських Китайських ліхтарів. На Співочому полі можна буде побачити масштабні світлові інсталяції, кожна з яких символізує древню народну казку або легенду Китаю. Сади панд і фламінго, карета Попелюшки, ліс з оленями і багато іншого, а центральним експонатом виставки стане 40-метровий дракон.

І на цьому фестиваль не закінчується! Тут можна буде побачити: Фестиваль вогню та світла, аніматроніку, майстрів рукодільних виробів і тематичний музичний супровід. Також вихідними та у святкові дні у відвідувачів буде можливість побачити традиційну культурну святкову програму країни сонця, що сходить.

"Історія та культура східних країн завжди була для нас чимось неймовірним і захоплюючим і, сьогодні, ми маємо чудову нагоду познайомитися з нею ближче! Це одна з найвідоміших і відвідуваних виставок у світі, яка проводилася в більш ніж 40 країнах. І ми в захваті від того, що нам вдалося привезти цей фестиваль в Україні!", - розповів керівник компанії Grand Event Денис Погорєлко.

Відкриття фестивалю відбулося 14 лютого за адресою: вул. Лаврська, 33 (15 хвилин від метро Арсенальна). Виставка триватиме до 31 березня.




Вік

0+


Вартість

від: 120 грн
до: 200 грн


Телефон

+380 (93) 586 47 71


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 33

Як дістатися?

маршрутне таксі № 500 та автобус № 51 (зупинка «Парк відпочинку»; далі — догори по сходах) або пройти пішки з Лаврської вулиці.