Київська гімназія "Спільношкола" плюс Спільносад

Інноваційний простір СпільноSpace для дітей від 3 до 16 років в ЖК "Варшавський".

Спільношкола – це спільнота людей (батьків і професіоналів), що спираються на схожі цінності, і тому мають спільне бачення в цілях, підходах та змісті освіти дітей. Ми стоїмо на засадах віри у природу людини, на повазі до кожної особистості, незалежно від її віку. Девіз школи “Born to learn”, тобто народжені вчитися.

  • Працюємо за власною освітньою програмою – куріккулумом 5 Keys. Вона заснована на поєднанні знань та навичок, необхідних у сучасному світі. 
  • Опанування основних академічних дисциплін відбувається в рамках інтегрованих курсів Maths, Science, Social Science, English, Мова. Додатково – курси та лекції за вибором.
  • Закріплення нових знань та застосування їх на практиці – в індивідуальних проєктах і в командній роботі по методиці SCRUM.
  • Академічні куратори та тьютори забезпечують супровід дітей у навчальному процесі. Наприкінці навчального року учні проходять офіційну атестацію.

Цікавить освіта нового формату та відгукнулися наші цінності? Будемо раді знайомству!

Спільношкола функціонує за принципами Agile, маючи високу гнучкість до швидкозмінних умов. У випадку різких неочікуваних змін ми шукаємо оптимальне рішення, що враховує потреби всіх учасників спільноти, проєктуємо та втілюємо альтернативні рішення для забезпечення безперервної роботи простору. Наразі ми продовжуємо роботу в змішаному форматі офлайн та онлайн.

Додаткові активності: проєктна діяльність, екскурсії, піжамні вечірки, свята, курси, майстерні, студії, тематичні зустрічі та події, табори (деталі на сайті: https://spilno.space)

Сервіси: харчування (готуємо на місці), школа повного дня, садок повного дня, додаткові освітні можливості, такі як курси, майстерні, студії, тематичні зустрічі та події.

Інфраструктура школи: власна кухня, кафе, спортивна зала, танцювальна зала, футбольне поле, мультифункціональна лабораторія, студійний простір, великий атріум, велике подвір’я для ігор, укриття (безпечні приміщення з монолітними перекриттями за принципом «двох стін», укріплені мішками з піском та гравієм. Є облаштовані місця для сидіння, питна вода. Протоколи дії команди у випадку повітряної тривоги включають переміщення дітей в супроводі дорослих до укриття, забезпечення психологічної підтримки, а також продовження навчального процесу), резервне забезпечення критичної інфраструктури (система резервного енергоживлення
та альтернативного постачання інтернету, запас технічної та питної води, газовий гриль/пічка для приготування їжі).

Вартістьhttps://spilno.school/vartist-navchannya
Заходи організатора

Пробні дні в Спільношколі

Пн–Пт 08:00–19:00.

Літній Табір на базі ХСК «Атлантида» на Поділлі

30 Червня - 11 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.

Спільноліто. Різні — разом!

1 Липня - 26 Липня, час: 08:00-18:00.

«Пізнаємо традиції. Гуцульщина» в Карпатах, Верховина

14 Липня - 25 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Контакти

+380 (67) 110 67 01
spilnoskola@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Родини Крістерів, 20г