Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Сімейний вікенд у парку розваг "Галактика"

Сімейний вікенд у парку розваг "Галактика"


Сімейний парк розваг "Галактика" у ТРЦ Blockbuster Mall — це новий, унікальний, критий тематичний парк, наповнений сучасними атракціонами та різноманітними розвагами для всієї родини!

Під дахом одного з найбільших в Україні критих парків розваг — сучасні екстремальні атракціони, батутна арена, ніндзя-парк, віртуальна реальність, дитяча ігрова зона площею понад 1500 м², ігрові та редемпшн апарати, картинг, тематичні атракціони з елементами квесту, унікальний атракціон-музей "Всередині людини" та ще багато нових локацій, які з’являться зовсім скоро!

Протягом грудня щосуботи запрошуємо на безкоштовну розважальну програму "Сімейний вікенд" з 12:00 до 17:00 з веселими аніматорами, захоплюючими майстер-класами та яскравими шоу.

Скористайтеся спеціальним безлімітним тарифом за 390 грн та розважайтеся досхочу на атракціонах та ігрових майданчиках*.

*До безліміту не включено ігрові та редемпшн апарати, віртуальна реальність VR, Дзеркальний лабіринт, Boom Balloon, Всередині людини, Піраміда Ацтеків, 9D Cinema, водяна гойдалка Wings.

Графік роботи: 10:00-22:00, щодня
Вік

0+


Телефон

+380 (97) 998 08 24


Посилання


Адреса

Київ
проспект Степана Бандери, 36, ТРЦ "Блокбастер"