Школа на газоні. Початкова школа

Школа на газоні. Початкова школа


Індивідуальний підхід

У Школі на газоні діє індивідуальний підхід у навчанні кожної дитини. Формат один тьютор по відношенню до 8 учнів дозволяє реалізувати можливість кожному учню рухатися за своїм освітнім маршрутом зі своєю особливою швидкістю та різними способами.

Академічна база

У початковій школі закладається фундамент ґрунтовної освіти. Наголос робиться на ключові предмети, але інтерес до навчання стимулюється за допомогою додаткових занять. У Школі на газоні успішно практикується система проєктного навчання, також діє широка програма, що включає багатий вибір позакласних занять. Крім того, ми дуже багато уваги приділяємо вивченню англійської мови, у тому числі з носіями мови.

Позакласні заняття та спорт

Ми пропонуємо широкий вибір позакласних занять: від спорту, наприклад, дзюдо, хореографії та йоги, до уроків музики, творчості та театральної студії. У школі також є заняття кулінарією, садівництвом

Емоційний інтелект

Ми хочемо, щоб наші учні, залишаючись урівноваженими та чуйними, випромінювали оптимізм і впевненість та досягали чудових результатів. І тому дуже важливо розвивати в дітей віком емоційний інтелект. Наші викладачі допоможуть дітям навчитися розпізнавати емоції та керувати ними, т.к. це одна із складових успіху в житті.


Контакти

+380 (99) 219 60 10


Посилання


Адреса

Київ
вул. Цимбалів Яр, 70, Голосіївський р-н