Школа на газоні. Початкова школаШкола на газоні. Початкова школа - сучасна школа з індивідуальним підходом та тьюторським супроводом, сильною академічною базою, впевненою розмовною англійською мовою, з прекрасною можливістю для наших дітей розвивати та реалізовувати свої творчі сторони, проявляти фізичну активність та розвивати емоційний інтелект.

Керівники прагнуть, щоб наші учні, залишаючись урівноваженими та чуйними, випромінювали оптимізм і впевненість, і досягали чудових результатів.

Для цього пропонують:

  • Перевірену методику, що відповідає вимогам НУШ, доповнену авторськими новаціями.
  • Проєктну систему навчання.
  • Різноманітні творчі студії.
  • Спортивні заняття дзюдо, хореографією та йогою.
  • Англійську мову з ухилом у розмовну практику.

 

Особлива увага на розвиток емоційного інтелекту змалечку, для чого прикладаємо багато зусиль, щоб діти навчалися розпізнавати та керувати емоціями, краще розуміти себе та оточуючих. Та, звичайно, багато часу для ігор та занять на свіжому повітрі.

У початковій школі закладається фундамент ґрунтовної освіти. Наголос робиться на ключові предмети, але інтерес до навчання стимулюється за допомогою додаткових занять. У Школі на газоні успішно практикується система проєктного навчання, також діє широка програма, що включає багатий вибір позакласних занять. Крім того, ми дуже багато уваги приділяємо вивченню англійської мови, у тому числі з носіями мови.

Позакласні заняття та спорт

Широкий вибір позакласних занять: від спорту, наприклад, дзюдо, хореографії та йоги, до уроків музики, творчості та театральної студії. У школі також є заняття кулінарією, садівництвом.

Безпека

У Школі на газоні дуже уважно ставляться до безпеки. Цокольний поверх повністю обладнаний для того, щоб діти відчували себе комфортно і безпечно у разі повітряної тривоги. У приміщенні встановлено протипожежне обладнання. Також на території нашої школи встановлено камери відеоспостереження.


Контакти

+380 (99) 219 60 10


Посилання


Адреса

Київ
вул. Цимбалів Яр, 70, Голосіївський р-н