Онлайн-курс з підприємництва для дітей 9-12 років

Онлайн-курс з підприємництва для дітей 9-12 років

Під час нашого онлайн-курсу учні поринуть у світ дорослих і засвоять підприємницький досвід, опанувавши базові поняття підприємницької діяльності, вигадуючи власні креативні ідеї можливих бізнесів, вдосконалюючи навички роботи в команді і розкриваючи свій особистий потенціал.

Діти спробують змоделювати свою власну компанію. Вони навчаться створювати цінність для людей і звертати увагу на ті необхідні дрібниці, які зможуть виділити їх пропозицію з маси інших. Вони зрозуміють, що бути унікальним і неповторним – означає бути кращим!

Розкриваємо потенціал дітей через:

  • Підприємництво: креативність, цікавість, уява, генерація ідей, інновації, самовираження, пошук нестандартних рішень.
  • Дослідництво: проектний метод навчання, отримання власного досвіду, рефлексія, вміння робити висновки з успіху і помилок.
  • Проактивність: ініціативність, наполегливість, орієнтація на результат.
  • Медіа-грамотність: знання інформаційних і комунікаційних технологій, пошук інформації, аналіз даних.
  • Самостійність: самодисципліна, управління часом, постановка цілей, планування.
  • Відповідальність: етична і соціальна грамотність, особиста і соціальна відповідальність.

Знати основи підприємництва потрібно не задля того, аби всі діти стали ілонами масками або марками цукербергами. А заради того, аби дитина розкрила свій потенціал якомога раніше – тоді підлітком їй буде зрозуміліше, що її захоплює, до чого є хист, які в неї слабкі та сильні сторони. Ставши дорослою, вона не боятиметься вчитися або змінювати свій професійний досвід та врешті решт – бути цілісною і щасливою особистістю.

Важливо допомогти малечі усвідомити власну комфортну роль в житті якомога раніше. Не всі з нас – природжені бізнесмени, лідери або керівники. Хтось буде набагато ефективнішим у ролі креатора, хтось – у ролі скрупульозного виконувача окреслених завдань. І будь-яка з цих ролей однаково цінна!

Поняття «бізнес» і «підприємництво» – це не синоніми. Бізнес – це більше про гроші та спосіб їх здобування. Підприємництво ж – це спосіб вираження своїх талантів, спосіб віднайти своє призначення, свою «сродну працю».


Коли

26–31 Січня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

9–12


Вартість

Дитячий курс: 9800 грн


Телефон

+380 (44) 599 61 23
+380 (93) 790 44 17


Посилання


Адреса

Київ
пр-т Героїв Сталінграда, 12Є