Спільні вихідніКожні вихідні у школі аудіовізуальних мистецтв 9¾ — це вихідні для всієї родини, адже доки діти малюють, клеять, ліплять, в'яжуть, вишивають на другому поверсі, батьки навчаються танцювати аргентинське танго з нуля поверхом нижче.

Найближчими вихідними ми проведемо одразу декілька майстер-класів для дітей та дорослих. Реєструйтеся і знайдіть нарешті цей час на себе та свої захоплення, а не лише на дітей та їхні гуртки.

Живімо зараз, а не відкладати свої мрії на потім!


Коли

29–30 Вересня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

7+


Вартість

Майстер-клас з в'язання для дітей: 1000 грн (На майстер-класі з вʼязання вʼязатимемо гачком іграшки. Творці познайомляться із схемою в'язання та основним вузлом амігурумі, збільшенням і зменшенням, працюватимуть плюшевими нитками діаметром 7-8 мм. В кінці майстер-класу кожен творець понесе додому звʼязану власноруч річ.)
Майстер-клас від студії живопису ARTdventure: 250 грн (На студії творці будуть не лише писати свої картини, а й вивчатимуть історію мистецтв та знайомитимуться з видатними художниками, такими як Пабло Пікассо, Рене Магрітт, Енді Воргол, Сальвадор Далі, Ван Гог, Казимир Малевич тощо. )
Майстер-клас від студії творчості Всесвіт своїми руками: 300 грн (Студія, на якій кожна дитина і кожен дорослий може спробувати зробити будь-що, використовуючи різноманітні техніки: шиття, бісероплетіння, в'язання, деревообробку, ліплення, розпис, сухе валяння, ткацтво, декупаж, аплікацію, вишивку тощо. )
Майстер-клас з аргентинського танго для дорослих: 600 грн (А доки діти малюватимуть в студії живопису ARTdventure та створюватимуть шедеври в студії "Всесвіт своїми руками!" та вʼязатимуть — батьки будуть вчитися танцювати аргентинське танго з нуля. Ціна вказана за одне заняття. Абонемент на 8 занять — завжди вигідніше!)


Телефон

+38 (066) 216-9-750 — для консультації з питань літнього табору у Києві, коворкінгу для дітей, що навчаються в школі онлайн, студій та гуртків
+38 (050) 711-8-117 — для консультації щодо акторських курсів


Посилання


Адреса

Київ
вул. Верхній Вал, 62

Як дістатися?

7 хвилин від метро Контрактова Площа