Школа англійської мови FLASH

Школа англійської мови FLASH


Школа FLASH пропонує курси для вивчення англійської мови дітям від 6 років.

Мета - навчити Ваших дітей вільно та впевнено спілкуватися англійською, адже саме в спілкуванні полягає суть мови як такої.

Школа пропонує:

  • вивчення англійської мови легко і швидко;
  • вивчення мови з нуля;
  • інтерактивна форма навчання;
  • граматика вивчається під час практики мови;
  • максимум практики (80%) та мінімум “сухої” теорії.

На заняттях у дитини є можливість багато разів повторювати той самий матеріал в різний вправах, щоб він відклався у довгостроковій пам’яті. Програма спеціально розроблена таким чином, щоб відповідати потребам загальноосвітньої школи, і в той же час розширювати кругозір дитини і підтримувати її інтерес до англійської.

В школі звертають увагу на вимову, читання, письмове та усне мовлення в комплексі. Заняття проходять 2-3 рази на тиждень. Якщо хочете переконатися в ефективності методики - приходьте на безкоштовне пробне заняття в школу FLASH. Записатися можна, зателефонувавши з телефона або написавши у месенджері.

Реєстрація на безкоштовний пробний урок! 
Контакти

+380 (99) 201 56 82
+380 (98) 640 03 92
+380 (96) 506 99 61
office@flashstudies.net


Посилання


Адреса

Київ
вул. Ярославська, 28

Як дістатися?

Школа знаходиться недалеко від метро "Контрактова площа". Якщо Ви вийшли з боку "Пузатої хати", ідіть прямо до "Євразії" та поверніть наліво. Пройдіть ще прямо до наступного перехрестя і поверніть направо. Пройдіть далі  і побачите  вивіску FLASH. Код на дверях - 25.

Ми чекаємо на Вас!