3D-моделювання від "А" до "Я" online

3D-моделювання від "А" до "Я" online


Rоbоua Online пропонує дітлахам провести вільний час з користю, почавши захоплюючу подорож в світ технологій та дизайну.

Завдяки інтенсивній роботі з викладачами в режимі online, майбутні конструктори, архітектори чи дизайнери, а може й просто поціновувачі прекрасного не тільки працюватимуть з онлайн-платформами та більш складними 3D-редакторам, але й дізнаються багато цікавого з основ моделювання та механіки та створять повноцінний проект за актуальною нині темою – «екологічно чисті технології».

Курс поділяється на 4 блоки:

• 1-ий: 3D-моделювання в Tinkercad. В цьому блоці ми познайомимось з основами моделювання, створюватимемо наші перші моделі майбутнього проекту, розвиватимемо просторову уяву та креативне мислення.

• 2-ий: 3D-моделювання в Tinkercad. Продовження. До цього навчального блоку допускаються діти, які успішно засвоїли матеріал попереднього або мали досвід роботи з платформою Tinkercad. В цьому блоці учні створюватимуть моделі за допомогою блоків коду за відповідною тематикою та поглиблять знання з математики та програмування.

• 3-ій: 3D-моделювання в FreeCAD. Для найсміливіших фанатів 3D-моделювання пропонуємо ускладнитися та перейти до вивчення безкоштовного 3D-редактора FreeCAD. Тут ми не тільки створюватимемо 3D-моделі, а й дізнаємося, чим же займаються інженери-конструктори, як намалювати деталі простого механізму, наприклад шестерню чи гайку, які матеріали використовують у виробництві, а ще багато-багато цікавого!

• 4-ий: 3D-моделювання в Blender. Мрієш стати ландшафтним дизайнером? Тоді мершій приєднуйся до курсу, адже ця його частина присвячена знайомству з 3D-редактором Blender! Після проходження цього блоку ти зможеш створювати об’єкти ландшафту та навчишся компонувати моделі з різних програм між собою для створення повноцінного проекту. У цій частині курсу ми познайомимось з можливостями програми, розберимось в останніх тенденціях у світі 3D модулювання та спробуємо визначитись з напрямом майбутньої діяльності. Після проходження цього блоку мрія створити власноруч щось круте стане реальністю! Варто лише набратися терпіння та почати свій дизайнерський шлях.


Коли

Вт 11:00, Чт 11:00.


Вік

9–16


Вартість

Вартість блоку (4 заняття): 600 грн


Телефон

+380 (68) 587 70 70
+380 (95) 587 70 70
+380 (63) 587 70 70
+380 (44) 227 20 20


Посилання


Адреса

Київ
Україна

Як дістатися?

Курси проходять у форматі ONLІNE, для цього використовується програма "Zoom"