Robot School (Київ) - дитяча школа програмування і робототехнікиRobot School - це дитяча школа робототехніки, де діти, починаючи з віку 4 років, можуть дізнатися про світ нових технологій, спробувати себе в ролі робототехніка, інженера, програміста і повністю зануритися в знання і навички цих професій.

На ваших дітей чекають комфортні умови, цікаві уроки, нові знання та враження, позитивні емоції і дійсно з користю проведений час! Запрошуємо юних програмістів і робототехників від 4 до 16 років реалізовувати свої найсміливіші проекти!

Наші досвідчені педагоги створюють незабутні дні навчання і стануть справжніми друзями вашим дітям! Ми навчаємо за системою STEM теоретичним та практичним навичкам з робототехніки, на базі конструкторів Lego, Arduino, Fischertechnik. Вчимо роботі з 3D-принтером, 3D моделюванню, програмуванню, механіці, електротехніці і іншим технічним наукам. Школи ROBOT SCHOOL виховують справжніх геніїв та надихають на неймовірні вчинки! Це місце, де дитина вчиться думати і втілювати свої ідеї, де є класи і структуровані курси. Авторські курси та роботи, створені в школі, дозволяють вивчати робототехніку, програмування ігор, 3D моделювання і дизайну.


Адреса школи - вул. Оболонська наб., 11К1 (школа ThinkGlobal), (066) 733-09-98
Контакти

+380 (66) 733 09 98
robotschoolkyiv@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Оболонська набережна, 11К1