Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Режисерський тренінг - для дітей, які мріють зніматися

Режисерський тренінг - для дітей, які мріють зніматися


Роман Барабаш - український режисер-постановник, який зняв понад 30 фільмів і серіалів для різних телевізійних каналів, володар Премії "ТЕЛЕТРІУМФ" ("Кращий телевізійний режисер 2016 року"), PLATINUM REMI AWARD (Х'юстон, США, 2009) і ряду інших нагород.


Діти, а також їх батьки стикаються на кастингах і знімальних майданчиках з одними і тими ж проблемами, яких можна уникнути, якщо знати як.

Роман Барабаш поділиться наявним досвідом і організовує на літніх канікулах невеликий, але дуже насичений акторський тренінг.

Тренінг буде проходити OFFLINE.


Для кого цей тренінг?

Для талановитих дітей та підлітків, які вже мають досвід зйомок у фільмах, а також тих, хто тільки мріє про це!


Чому він буде корисний?

На тренінгу ваші діти зможуть отримати знання, засновані не тільки на академічній теорії, а й на багаторічній режисерській практиці, навчаться розвивати і максимально ефективно виявляти свій акторський потенціал на кастингах і зйомках.


Що включає в себе програма?

Інтенсивну теорію і закріплює практику за темами:

  • Кастинг - як максимально ефективно проявити свої здібності та отримати роль.
  • Робота над роллю - розбір тексту, визначення характеру персонажа, вироблення його реакцій та інтонацій, акторські техніки, дикція і сценічний рух.
  • Підготовка до знімального майданчику - як проводяться репетиції і зйомка, чого чекати від режисерів, взаємодія з дорослими акторами, концентрація на ролі, особливості поведінки в кадрі.
  • Зйомка - продуктивна робота в режимі дублів, контроль емоційного стану, техніки перенаправлення уваги між сценами, економія сил, імпровізації.
  • А також професійні секрети для різних ситуацій: як попросити режисера зняти ще один дубль, визначення свого типажу, як навчитися плакати в кадрі, коли можна робити селфі з акторами і дивитися плейбек, як правильно падати і не травмуватися, а також багато-багато іншого!

Тривалість: 5 робочих днів протягом одного календарного тижня по 4 години занять (з невеликими перервами на відпочинок). Всього: 20 годин.


Дати тренінгу: з 6 липня по 10 липня (включно).


Набір проводиться у дві різновікові групи по 10 осіб у кожній: 8-10 років та 11-14 років.

Заняття будуть проходити з 10:00 до 14:00 (молодша група), з 15:00 до 19:00 (старша група).

Зал знаходиться поряд з м. Лівобережна.

Вартість: 4750 грн.

Детальна інформація та бронювання участі за телефоном: +38 (098) 890 90 22 - Вікторія
Вік

8–14


Вартість

участь: 4750 грн


Телефон

+380 (98) 890 90 22


Посилання


Адреса

Київ