Випускний з QuestoriaХвилюєтесь за проведення випускного і хочете, щоб діти згадували свято навіть через роки? Тоді Квесторія!

Дитинство наших дітей тут і зараз. Випускні, дні народження, зустрічі з друзями, радість потрібні їм сьогодні. Разом з квесторією прощання зі школою запам'ятається як один з найбільш захоплюючих днів, проведених разом! 

  • Виїзна квесторія будь-де: біля школи, в парку, альтанках у Дніпра чи на катері 
  • Цікава жвава гра на свіжому повітрі, поки батьки відпочивають
  • Від 2 до 5 годин квесту на безпечних майданчиках
  • За 9 років ми провели 700+ випускних, щоб зробити ваш незабутнім
  • Окрема роль, костюм та увага ведучих кожному гравцю
  • 7 сюжетів для молодшої та старшої школи від кіносценаристів та івенторів
  • Тільки квест, чи «Останній дзвінок під ключ» із пікніком, іграми «Smartwood», кріоморозивом, квізом, церемонією «Коло Подяки Вчителям», нагородженням, дискотекою та зоною для батьків
  • Середня оцінка від батьків – 9,93 із 10
  • Гнучкі ціни та місія дарувати дітям емоції тут і зараз, не чекаючи Перемоги

Квесторії – це сюжетно-рольові ігри з повним зануренням, ведучим, костюмами та антуражем, неначе кінофільм. Діти відчувають себе головними героями захоплюючої історії, входять в азарт! 

У розробці сценаріїв брали участь кіносценаристи і психологи. Тож гра прокачує емоційний інтелект, лідерські якості й логіку.

Чи сподобається саме вашій дитині? Ведучий підбирає ролі індивідуально. Тож сподобається усім гостям – жвавим і найскромнішим.

Випускний для 4 класів у стилі Гаррі Поттера "Школа магії"

Діти на 2 години стануть учнями Школи Магії, що нагадує знаменитий Хогвартс. Завдання юних чарівників - врятувати школу від Чорного Мага. В ході гри діти будуть розгадувати таємничі загадки Сфінкса, збирати інгредієнти для зілля, застосовувати магічні заклинання на себе, друзів, злого дракона і чарівника.

Випускний у 9 класі в стилі Minecraft і LOST "Залишитися в живих"

Хоч ця квесторія і нагадує знаменитий світ Minecraft, грати будуть всі, не тільки хлопчики. За сюжетом, над Тихим океаном помітили НЛО. Перша експедиція зникла з радарів, як тільки увійшла в аномальну зону. Дітям належить дістатися до місця, вижити на безлюдному острові і вистежити прибульців. На пару годин діти стануть вченими і військовими, почнуть спільно вирішувати загадки, добувати ресурси і створювати предмети.

Випускний в 11 класі в стилі комедії "Ніч в музеї"

Однокласники перетворяться в ожилих експонатів: Олену Прекрасну, Клеопатру, Цезаря, Хеопса і вождя вікінгів Еріка Могутнього. Ролей вистачить на весь клас. За 2-3 години дітям доведеться силою зброї або інтригами захопити корону Єгипту, розплутати зникнення знаменитих прикрас, розкрити таємницю машини часу і навіть врятувати світ.


Квесторія – виїзна гра, її можна поєднати з застіллям в ресторані, поїздкою за місто або провести в школі. Ролі знайдуться навіть для вчителів.


Дбаємо про безпеку:

Укриття є на всіх локаціях наших партнерських локаціях. У разі повітряної тривоги, команда та учасники квесту продовжать івент там.


Коли

1 Січня - 31 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

10–17


Адреса

Київ