Топ-5 ідей для святкування Дня народження сучасного підлітка

Топ-5 ідей для святкування Дня народження сучасного підлітка


У батьків не завжди вистачає сил та часу стежити за існуючими трендами. Але дуже важливо виглядати в очах дитини сучасно.

Ми підготували нестандартні варіанти, як здивувати підлітка в один із важливих для нього днів на рік:


1. Для любителів драйву та адреналіну

Відмінно підійде прогулянка лісом або пересіченою місцевістю на квадроциклах. Такого ваша дитина 200% ще не робила. Можна покликати друзів або покататися із сім'єю.

Відмінно підійде під віком від 14 років.


2. Для неординарних дітей

Можна провести замовний майстер-клас на будь-яку тему, якою цікавиться ваша дитина. Наприклад: виготовлення ножів з дерева, ліплення глиною, приготування незвичайних солодощів, гра на ударних, дегустація шоколаду та ін.

Такий формат чудово підходить для свята у компанії друзів на будь-яку кількість гостей.


3. Для поціновувачів яскравих емоцій

Тематичне квест-шоу Форт Боярд із максимальним зануренням здивує не лише дитину, а й усіх гостей. Складні головоломки, живі таргани та змії, видобуток золота, Метр Тіней, Старець Фура – ​​все як у французькому телешоу, яке ми спостерігали на екранах багато років поспіль.


4. Для спокійного підлітка

Якщо дитина не любить галасливих компаній та святкувань – влаштуйте свято-насолоду. Ідіть із сім'єю в SPA-комплекс і замовте смачної їжі. Від такого дня народження не залишиться байдужих.


5. Для геймерів та кіноманів

Можна організувати свято у стилі улюбленої гри чи кіновсесвіту. Це може бути авторський сюжет Questoria, який ваша дитина напише сама або вибере зі списку понад тридцяти сюжетів.


Костюми, ведучий, декорована локація та складні головоломки захоплять вашу дитину на 3 години.


Коли

Пн–Нд 09:00–21:00.


Вік

10–17


Адреса

Київ