Простір української дитячої книги "БараБука"

Простір української дитячої книги "БараБука"


Портал «BaraBooka. Простір української дитячої книги» – перший український універсальний інформаційний ресурс про видання для дітей та юнацтва.

Чого прагнемо

БараБука мріє про ВЕЛИКЕ: щоб світ постійно ставав кращим. А оскільки чарівних пігулок для цього в аптеках досі не продають, БараБука покладає надії на добрих, справедливих, сміливих, відповідальних та розумних людей. Вони ж просто так, нізвідки, не беруться. Вони виростають такими зі щирих і допитливих дітей.

«Хочеш змінити світ – сам стань цією зміною», – сказав колись мудрець Ганді. Кожна дитина швидше за будь-якого дорослого може стати такою зміною. Для цього вона має виростати в любові та на взірцевих прикладах. Людство постійно, різними способами «укладає» такі взірці – починаючи від усних переказів і аж до новітніх цифрових ґаджетів. Найпоширенішими, звісно, є і будуть Книги.

Дуже важливо обирати для дітей справжні Книги…

Що таке книги без фальшу, як вони впливають на дітей, на світ, що й навіщо сьогодні варто читати дітям, – це разом із письменниками, психологами, літературознавцями, філософами, провідниками громадської думки, а також і з самими дітьми досліджує БараБука.

Різноманітні за підходами розділи ресурсу розраховано на широке коло читачів: від батьків та дітей, які вже можуть самі приймати рішення щодо вибору книжок, до фахової спільноти науковців, педагогів, бібліотекарів. На сторінках БараБуки можна прочитати як відгук дитини-читача, так і рефлексію доктора наук.

У центрі уваги БараБуки – вітчизняні автори, ілюстратори, перекладачі. Поміж тим можна дізнатися й про світові контексти і шляхи розвитку книговидання для дітей, а також про прийоми заохочення дітей до читання.

Команда

Над порталом працюють відомі в Україні вчені, критики, редактори та письменники.

 

http://www.barabooka.com.ua/about/


Контакти

info@barabooka.com.ua


Посилання


Адреса

Київ