Prime Media Школа Телебачення

Prime Media Школа Телебачення


Школа телебачення Prime Media - це продюсерський та навчальний центр.


Школа телебачення - це старт для вашої талановитої дитини в усіх медіанапрямах і отримання спражніх професійних навичок. Повний курс навчання триває 24 місяці, мінімальний - 3 місяці. Це не просто гурток, а серйозне навчання, тому кожні три місяці проводиться тестування.

 

Навчання у школі співпадає зі шкільним навчальним роком, проте влітку організовуються чудові канікули для вашої талановитої дитини!

Літня школа PrimeMedia відкрита для всіх, ви можете приєднатись в будь-який момент. У програму літньої школи входять усі дисципліни, що вивчаються протягом року, а також організовуються унікальні екскурсії до теле- та радіокомпаній, за лаштунки театру, та ще багато цікавого. Ваша дитина отримає незабутні враження та цінні знання від справжніх професіоналів телебачення. 

 

Творча атмосфера у колективі талановитих дітей та викладачів захопить вашу дитину у вир пригод, захоплюючих занять та ігор, підготовки до виступів на концертах та зйомок відео.

 

Повний курс навчання складається з таких напрямів підготовки:

  1. Акторська майстерність;
  2. Тележурналістика;
  3. Вокал;
  4. Хореографія;
  5. Сценічний рух;
  6. Креативне мислення.

Проект працює як з дітьми, так і з дорослими людьми, адже завжди час навчатися новому і втілювати мрії в життя! Приходьте у гості і побачите все на власні очі!


Контакти

+38 (067) 489-89-74
+38 (095) 011-88-82
mediatvs@hotmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Дмитрівська, 71, другий поверх, Деканат

Як дістатися?

15, 18 трамвай або 13 маршрутка до зупинки вул. Полтавська