Планета Кіно

Планета Кіно


«Планета Кіно» – це:

  • 5 унікальних кінозалів із найсучаснішою канадською технологією IMAX у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Ялті! Зверніть увагу: київський IMAX у 2013 році посів 20 місце у світі, а харківський – 34, серед усіх кінотеатрів IMAX (більше 800 у світі) за касовими зборами!
  • 3 кінозали із найсучаснішою південнокорейською технологією 4DX у Харкові, Одесі та Львові! Це єдині кінотеатри в Україні для показу голлівудських блокбастерів у форматі 4D.
  • 35 кінозалів для показу фільмів у форматі 2D та 3D у Сумах, Львові, Харкові, Одесі та Ялті з новою найсучаснишою 3D системою з використанням одноразових окулярів.
  • Мобільний додаток для пристроїв на базі Android та iOS, розроблений відповідно до найновіших тенденцій у сфері IT. Всі новини, бронювання та купування квитків онлайн, бонусний рахунок та Клубна Карта – все у Вашому мобільному пристрої.
  • Клуб «Планета Кіно IMAX» для всіх кіноглядачів! Ви можете збирати бонуси, обмінювати їх на квитки у кіно, пепсі та попкорн на барі, брати участь у розіграшах та акціях, отримати безкоштовний квиток з нагоди Дня народження!
  • Найкращі у світі консультанти! Гаряча телефонна лінія 0 800 300 600 працює з 09:00 до 22:00 щоденно, без перерви на вихідні та святкові дні! Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні. Ваші запитання Ви можете також поставити нашим співробітникам в онлайн чаті на нашому сайті!
  • Найцікавіше спілкування у соціальних мережах Vkontakte, Facebook, а також на ресурсах YouTube, Instagram.

 

IMAX та 4DX

Унікальна риса мережі «Планета Кіно» – це найсучасніші зали IMAX та 4DX! "Планета Кіно" є ексклюзивним представником цих технологій в Україні.

Одна з ключових переваг IMAX – величезний екран, висотою з п'ятиповерховий будинок (в 2-3 рази більший, ніж у більшості кінозалів). При цьому екран вкритий шаром срібла для збільшення кількості світла, яке відбивається. Це відчутно покращує чистоту і яскравість зображення. Розмір зображення виходить за межі видимого глядачеві простору, перекриваючи навіть межі бічного зору людини, створюючи найреалістичніший ефект присутності з усіх можливих. Технологія надзвичайно дорога, тому в цьому форматі Ви можете побачити лише найпотужніші блокбастери.

 

Технологія 4DX – це абсолютно новий формат перегляду найкращих голлівудських фільмів. Крісла в залі рухомі. Крісло може вібрувати, змінювати кут нахилу до зображення, імітувати падіння, хитання судна, тряску в автомобілі або літаку. У кінотеатрі дуже реалістично і видовищно відтворюються природні явища: дощ, вітер, туман, блискавка, мильні бульбашки та запахи! Всі рухи крісел максимально синхронізовані з зображенням на екрані. Спецефекти створюють особливу атмосферу при перегляді фільму, не перетворюючи його на атракціон. Їхня головна функція – посилити враження, загострити всі відчуття, змусити максимально поринути у події на екрані, а не розсмішити або здивувати.


Завітайте на сайт http://planetakino.ua/ – і ви дізнаєтесь набагато більше про технології та фільми, які роблять наш світ яскравішим!

YouTube канал


Контакти

0800 300 600

info@planetakino.ua


Посилання


Адреса

Київ
Московський проспект, 34В