Літня Школа PinchukArtCentre \ 3 курс (6-9 років)

Літня Школа PinchukArtCentre \ 3 курс (6-9 років)


PinchukАrtСentre оголошує черговий набір учасниць та учасників на курс "Літньої школи" для дітей віком 6-9 років під назвою "Як ми розповідаємо про себе?".

Авторка та викладачка курсу Лада Вербіна. 

Заняття курсу відбудуться з 19 по 21 червня. 

Початок занять о 12:15 на 5 поверсі в освітній кімнаті PinchukArtCentre. Тривалість заняття 1,5 години.

Зверніть увагу на те, що курс передбачає відвідування всіх занять. Участь безоплатна.

Протягом трьох занять разом із художницею Ладою Вербіною діти дізнаються, що допомагає нам знайомитись з навколишнім світом з самого дитинства. Ми поговоримо про казки, ілюстровані книжки, мальовані та розказані історії.

Програма курсу:

  • 19 червня, середа – познайомимось з ілюстрацією та яскравими роботами у книжках та спробуємо дослідити питання, чому в казках так багато головних героїв тварин. Під час практичного завдання розглянемо стилізацію зображень і створимо власну велику ілюстрацію персонажа чи персонажки казки. 
  • 20 червня, четвер – звернемось до історії творення театру та зробимо паперових інтерактивних ляльок з улюбленої історії, казки, мультфільму тощо. 
  • 21 червня, п’ятниця – вигадуємо власну історію та за її мотивами створюємо міні-театр в коробці з декораціями та героями з картону. Презентація-виставка зроблених творів.

Лада Вербіна – художниця та викладачка дитячих мистецьких занять. Працює з різними медіумами, але найбільше з живописом та графікою. Також вона часто використовує фотографію та обʼєкт. В її мистецькій практиці провідною темою та способом дослідження є тема памʼяті та спогадів, архівації минулого.

Участь безкоштовна. Реєстрація обов'язкова: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdz1g25Cgi2uzUxlY2y6n-eUiwXJ8nlOsPHUKbiMTqguAStRw/viewform


Коли

20–21 Червня, 12:15.


Вік

6–9


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2, блок А

Як дістатися?

ст. м. Хрещатик, ст. м. Університет, ст. м. пл.Лева Толстого від будь-якої найближчої станції метро до Бесарабської площі пішки 5-10 хвилин