Пейнтбол - Лазертаг клуб ГанзПейнтбол-клуб "Ганз" – активний відпочинок у Києві

А як ви проводите своє дозвілля? Похід в кіно, на піцу або просто рандеву з торговельно-розважальних комплексах? Досить банально і навіть нудно… Які розваги в Києві ще вам цікаві? Може, варто вибрати активний відпочинок? Так, щоб і тіло розім’яти, і адреналін виплеснути, і пар випустити, і, головне, щоб отримати максимум позитивних емоцій і просто задоволення?!
Ну хіба можна в здоровому глузді відмовитися від такої пропозиції?!

Тоді ласкаво просимо до нас, в пейнтбол-клуб "Ганз", на територію активного дозвілля і таких популярних і ультрасучасних ігор, як пейнтбол-Київ і лазертаг-Київ!

Раді вітати вас у світі яскравих емоцій і неймовірного драйву, у володіннях справжнього пейнтболу та лазертаг полігону, які відкривають можливості та надактивного дозвілля, і фантастичного відпочинку!

Ви у нас вперше? Так приготуйтеся до найсильніших враженням – пейнтбол (ВДНГ) нікого не залишить байдужим!

Ви вже бували у нас? Нам приємно бачити знайомі обличчя! Воно й зрозуміло: зігравши одного разу в лазертаг (ВДНГ), важко відмовитися від такого задоволення в майбутньому!

Пейнтбол-клуб "Ганз" запрошує киян та гостей столиці активно, весело і цікаво провести своє дозвілля!

Гра в пейнтбол – це відмінне кардіотренування, яке підвищує рівень витривалості через велику кількість часу, проведеного на полі. Це також силове тренування, гра зажадає від вас швидких рухів, а екіпірування послужить відмінним обважнювачем.

Якщо ви вирішили спробувати щось новеньке – пейнтбол точно для вас!

Ми надаємо все необхідне спорядження. Також у вашому розпорядженні три ігрових майданчики на вибір. Кожна з них має свій рельєф і ряд спеціальних споруд (оглядові вежі, різні загородження і перешкоди), покликаних зробити Вашу гру в пейнтбол ще більш цікавою та захоплюючою.
 

Замовити гру можна за посиланням - https://ganz-paintball.com/checkout/
Час роботи

Пн–Нд 10:00–18:00.


Контакти

+380 (67) 204 07 07
+380 (73) 204 07 07
+380 (50) 204 07 07
info@ganz-paintball.com


Посилання


Адреса

Київ
пр. Глушкова 1, Національний виставковий центр (ВДНГ) Павільйон №21