ПАТ Універмаг Дитячий світ

ПАТ Універмаг Дитячий світ


Історія Універмагу «Дитячий світ» - це 55 років руху вперед! Столичному універмагу «Дитячий світ», в якому сьогодні працює дивовижна команда професіоналів, виповнилося 55 років.

 

Такий відрізок часу потрібен був для того, щоб з маленького магазинчика по вулиці Хрещатику, вирости в один з найбільших торгових центрах Києва та України. Народженням своїм він зобов'язаний трьом жінкам - Лідії Терентіївні Олександрович, Зінаїді Олександрівні Давидянц і Світлані Григорівні Полутова.

 

На сьогоднішній день Універмаг пропонує більше 50-ти видів послуг.

В тому числі і дитяча кімната «Тарзанія», де батьки можуть без зайвих побоювань залишити самих маленьких відвідувачів універмагу на грамотного фахівця, поки будуть займатися покупками. Тут малюки будуть малювати і грати, а дитячий лабіринт просто не залишить жодну дитину байдужим. Для вашої зручності всі сходові марші універмагу обладнані підіймальними рейками для колясок. У секціях універмагу представлений найширший асортимент товарів для дітей від самого народження до повноліття. Щодня покупцям пропонується понад 15 000 найменувань іграшок, більше 10 000 найменувань взуття, одягу і панчішно-шкарпеткового асортименту. Щорічно, з 1 липня під час «Шкільного базару» «Дитячий світ» перетворюється в найактивнішу точку продажів в зв'язку з найбільшим асортиментом товарів: взуття, шкільної форми, рюкзаків, канцелярії і багато чого іншого. Важливо також, що вся продукція має сертифікати якості і продається за доступними цінами.

 

Тільки в цьому універмазі можна відвідати музей з мешканцями морів і океанів планети «Морська казка».

Тут Вас зустріне легендарний пірат, який проводить в перевернутий корабель з безліччю акваріумів з екзотичними істотами, звідки Ви потрапите в тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою. Саме тут можливо зануритися в атмосферу дивного оточення підводного світу.

 

Універмаг постійно бере участь в добродійності - ведеться робота по підтримці пенсіонерів, малозабезпечених, ветеранів та дитячих будинків. Тільки за останні 10 років на благодійність було виділено близько 3,5 млн. грн.

 

Щорічно 1 червня «Дитячий світ» проводить «День захисту дітей» перед фасадом універмагу, куди запрошує діток з дитячих будинків та шкіл-інтернатів. Спеціально для них розробляються шоу-програми з ведмедями-велетнями і Ходулісти, також беруть участь вокальні дуети, хореографічні групи і спортивні школи. Саме в цей день перукарня «Дитячого світу» «Сонечко» робить цим дітям безкоштовні стрижки, а універмаг роздає морозиво і повітряні кульки.

Не оминає «Дитячий світ» стороною і дітей з багатодітних сімей, яким дарує 10% дисконтну картку на купівлю необхідних товарів універмагу.
 

E-mail: info@ds.com.ua


Контакти

+380 (44) 543-10-32
+380 (98) 061-21-20
+380 (95) 310-71-88
+380 (93) 609-57-80
+380 (44) 383-99-77
fedorina_t@ds.com.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. Андрія Малишка, 3, Дніпровський район

Як дістатися?

ст. м. Дарниця