Party Bus Ukraine OfficialВечірка у святковому автобусі у колі близьких друзів – саме з такого формату починала свій бізнес компанія «Party Bus» у 2004 році

 

Сьогодні в автопарку компанії представлені понад 30 унікальних транспортних засобів, серед яких Паті Баси для усіх видів розваг, Монстр-машини, аквалімузин та вишукані лімузини, прогулянка на яких стане розкішним доповненням для будь-якого свята!

Розваги на борту Party Bus – це завжди оригінально, весело і емоційно!

Тисячі клієнтів вже встигли відсвяткувати особливу подію у Паті Басі та відчули усі переваги клубу на колесах, який додатково має функцію ресторана та караоке. Незаперечними перевагами проведення заходів в унікальному транспортному засобі є: компактність, можливість поєднати святковий захід з екскурсією по місту, а також продуманий функціонал інтер'єру.

А ось подорож на Monster Buggy дарує зовсім інші емоції, адже коли водій у костюмі справжнього монстра везе всю компанію по бездоріжжю, адреналін зашкалює! Професійний водій завжди контролює ситуацію на дорозі навіть у найнепрохідніших місцях, тому про безпеку пасажирів турбуватись не доводиться.

 

Компанія «Party Bus» – надійний партнер та генератор креативних ідей, які допоможуть незабутньо провести День народження, корпоратив, випускний або романтичне побачення.

 

 
Контакти

+380 (66) 1000 606
+380 (93) 1000 607
nesterov.marketing@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Клеманська, 3 Дарницький район