Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Перший і єдиний випадок народження гієновидних собак в Україні!Унікальна подія в світі тварин! В Зоопарку ХІІ Місяців перший і єдиний випадок народження гієновидних собак в Україні!

 

3 грудня 2016 року в зоопарку ХІІ Місяців сталася неймовірна рідкісна подія - сімейство африканських гієновидних собак поповнилося 5-ма дивовижними малюками!

 

Це перше потомство сім'ї африканських гієновидних собак. Батьками стали, самець Джаспер і самка Белла. Пара ще молода і недосвідчена, тому в вихованні їх потомства знадобилася допомога зоологів. Вони практично стали хрещеними батьками малюків, проводячи з ними цілу добу і доглядаючи за ними, вигодовуючи кожні 2-3 години.

У лютому малюкам виповнилося 2 місяці і тепер їх можна сміливо познайомити з відвідувачами в зоопарку щасливих тварин.

 

«Ми всі дуже раді народженню цуценят, які в майбутньому зможуть зіграти певну роль у збільшенні популяції гієновидних собак », - зазначив ветеринар Аббасзаде Завош.

 

Тел .: +38 (096) 770-41- 59

 

Довідка:

Гієнова собака (лат. Lycaon pictus) - надзвичайно розумна і винахідлива істота. Будучи найближчим родичем червоного вовка, вона також знаходиться під загрозою

зникнення - у всьому світі налічується всього лише від 3 до 5 тис. особин. Вид включено до Червоної книги МСОП як той, що знаходиться під загрозою зникнення - IUCN (EN). Лише на території п'яти африканських держав є популяції понад 100 особин.

 

Вижити, як вид, в суворих сучасних умовах гієновидна собака змогла лише завдяки своїй кмітливості і високою плодючості. У неволі гієновидні собаки народжують близько 2-8 дитинчат (в природі набагато більше, офіційно зареєстрований рекорд - 21 щеня в посліді). Раніше народження собак було зареєстровано в таких зоопарках світу, як зоопарк Брукфілд в листопаді 2010, зоопарк Перта в червні 2012, Зоопарк Единбурга в жовтня 2013.

 

Цікаві факти:

  • Цим тваринам притаманний альтруїзм: - навіть вмираючий з голоду хижак не доторкнеться до їжі, поки не поїдять цуценята, так як перший видобуток завжди призначений їм.
  • Гієнова собака - неперевершений майстер тактичного полювання. Злагодженості їх дій може позаздрити навіть добре навчена зграя мисливських собак: одна частина зграї жене видобуток, а інша в цей час намагається відрізати їй всі шляхи до відступу.
  • Строкаті плями на шкірі індивідуальні у кожної особини. Під час полювання члени зграї пізнають один одного по відмітинах.
  • Дорослі строкаті вовки, повернувшись з полювання, будять потомство, змушуючи накопичуватися біля себе півколом і виконувати стрибки, названі Георгом Шаллер "войовничим танцем".

Коли

Пн–Нд 10:00–18:00.


Вік

0+


Вартість

Дітям до 3-х років: Безкоштовно
Для маленьких дітей зростом нижче 120 см.: 50 грн
Дорослий квиток: 150 грн


Телефон

+380 (96) 770 41 59


Посилання


Адреса

Київ
Київська область, Вишгородський район, с. Демидів, вул. Вербова, 79

Як дістатися?

Якщо ви приїдете власним транспортом:
GPS-координати: 50°44'13.59''N, 30°17'49.62''E

Якщо ви приїдете громадським транспортом:
Скористайтесь автобусом № 355 від станції метро ГЕРОЇВ ДНІПРА
Вартість проїзду - 40 грн