Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Парк ХІІ місяців відкриває зоопарки світу для своїх відвідувачівПарк ХІІ місяців відкриває зоопарки світу для своїх відвідувачів.

В минулому році Зоопарк започаткував ідею відкрити своїм відвідувачам найкращі парки тварин у світі. І першим у списку став Сафарі-парк слонів на Балі, який знаходиться в селі Таро недалеко від Убуд. Його відвідали переможці акції «Поїздка на двох на о.Балі до Парку слонів Таро» Антон та Ольга. Наступним парком тварин обрали найбільший в Європі парк Хеллабрунн в Німеччині.

 

З 1 листопада 2018 по 8 березня 2019 запропонували всім відвідувачам — і маленьким і дорослим — завітавши до парку щасливих тварин заповнити анкету і брати участь у розіграші поїздки до Мюнхена в парк тварин Хеллабрунн.

 

14 березня 2019 року в Зоопарку провели розіграш серед більше ніж 10 тисяч анкет і визначили переможницю. Нею стала учениця Шевчук Катерина Олександрівна з м. Сквира. Звісно ж зв’язались з її батьками для підтвердження їх можливості і згоди вирушити у чудову подорож. 

 

Невдовзі, очікують переможців в гості та зможуть особисто привітати з перемогою та почути про їх враження від такої неочікуваної звістки.

 

Як відбувався розіграш можна дізнатись на сторінці парку у Фейсбук https://www.facebook.com/12.org.ua/

 

Справка про парк Хеллабрунн:

 

Заснований в 1911 р. як перший гео-зоопарк в світі (де умови утримання тварин максимально наближені до природного середовища проживання), Хеллабрунн залишається найбільшим зоопарком Європи. Він займає площу в 39 гектарів у південній частині Мюнхена на березі річки Ізар і є домівкою для більш ніж 19 тис. тварин з усього світу. Територія парку, як і його мешканці, поділена «по континентах». Серед визначних пам'яток зоопарку - старий павільйон слонів, новий павільйон тропічних лісів, акваріум, павільйон кажанів «Вілла Дракули».

 

Справка про Парк ХІІ Місяців:

 

Зоопарк ХІІ Місяців знаходиться в населеному пункті Демидов, Вишгородського району, Київської області. Відкрився парк 16 травня 2015 року. За зразок було взято європейські зоопарки, в яких тварини знаходяться близько до відвідувачів, але надійно огороджені. Головною метою було створити такі умови, щоб зоопарк, а зокрема тварини, були доступні і відкриті для відвідувачів цілий рік. Територія відкритої частини зоопарку становить 16 гектарів землі, на якій живе понад 100 видів в основному великих тварин.


Вік

0+


Телефон

+380 (96) 770 41 59


Посилання


Адреса

Київ
Київська область, Вишгородський район, с. Демидів, вул. Вербова, 79

Як дістатися?

Якщо ви приїдете власним транспортом:
GPS-координати: 50°44'13.59''N, 30°17'49.62''E

Якщо ви приїдете громадським транспортом:
Скористайтесь автобусом № 355 від станції метро ГЕРОЇВ ДНІПРА
Вартість проїзду - 40 грн