Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Країна Гарбузія. Свято осені в Зоопарку XII МісяцівЛегкий вітерець несе срібні нитки павутиння. Повітря напоєне пахощами айстр, чорнобривців, жоржин... Сонце вже не таке спекотне, як влітку: воно лише ніжно торкається обличчя, ласкавою посмішкою осяює будинки, дороги, пейзажі, вже не так рано виринає з-за неозорого обрію і квапливо поспішає увечері спати.  Саме так поетично до парку приходить Осінь.

25-30 вересня Зоопарк XII Місяців запрошує вас до Країни Гарбузії.


На вас чекають:

  • Селище пана гарбуза та його родичів

Більше ніж 1000 гарбузів перетворяться на чарівну Країну Гарбузію. В селищі ви побачите будиночки, стіни яких зібрані з різнокольорових гарбузів. У такі будиночки можна увійти і посидіти на імпровізованих меблях із сіна, а можна прямо на галявині вибрати вподобаний вами гарбуз. 

А ще ви зможете познайомитись майже з усіма родичами гарбузовими на пізнавальному городі-лабиринті.

  • Басейн із сіна

Вчені з Англії, які навідали парк минулого року і потрапили на свято осені, підрахували, що об‘єм сінного басейну склав 180 м.куб., а якщо б захотіли наповнити його водою, то знадобилося б 180 000 л води.

Ви уявляєте собі це? Ні? Приходьте і подивіться!

  • Алея "Кольорове небо"

Осінь - це пора року, коли природа вдягається найяскравіше. В парку вирішили підтримати її в цьому, тому створили кольорове небо, під яким ви обов'язково опинитесь, завітавши до парку.

  • Кулінарні майстер-класи

Майстри кулінарних справ ресторану Ludwig King допоможуть вам пізнати таємниці приготування осінніх десертів та пряників!

Ви навчитеся робити прості десерти з гарбузів, а також виготовляти традиційні осінні пряники. І звісно ж, всі ваші роботи - тільки ваші, і ви можете самі їх з'їсти або ж пригостити своїх друзів!

  • Гарний настрій створять

Компанія аніматорів "Веселі овочі", творчі майстер-класи, танцювальний біт, аквагрим та махенді, польоти на батуті, ляльковий театр для маленьких відвідувачів та багато іншого.


Вік

0+


Вартість

Для дорослих і дітей вище 120 см: 150 грн (дітям до 3-х років - безкоштовно)
Для дітей до 120 см (3-7 років): 50 грн


Телефон

+380 (96) 770 41 59


Посилання


Адреса

Київ
Київська область, Вишгородський район, с. Демидів, вул. Вербова, 79

Як дістатися?

Якщо ви приїдете власним транспортом:
GPS-координати: 50°44'13.59''N, 30°17'49.62''E

Якщо ви приїдете громадським транспортом:
Скористайтесь автобусом № 355 від станції метро ГЕРОЇВ ДНІПРА
Вартість проїзду - 40 грн