Онлайн уроки Музична грамота і Сольфеджіо

Онлайн уроки Музична грамота і Сольфеджіо


Запрошуємо дітей на онлайн уроки Музична грамота і Сольфеджіо. 

Ваша дитина цікавиться музикою, хоче вивчити ноти та спробувати грати на музичному інструменті? Тоді треба починати з основ і ми Вам допоможемо в цьому.

Музична грамота і Сольфеджіо - це спів по нотах, спів з назвою нот.

Музична грамота і Сольфеджіо розвиває загалом багато музичних навичок – музичний слух, почуття ритму, пам'ять, та допомагає освоїти інші музичні предмети. Також вивчають основи музичної теорії. 

Музична грамотність і Сольфеджіо розглядається як частина музичної освіти, яка пов'язана з оволодінням музичних стилів, жанрів, засобів виразності музики, відомостей про її творців — композиторів та виконавців.

Які ж навички можуть і мають бути набуті в результаті курсу сольфеджіо?

  1. Вміння чисто заспівати з аркуша будь-яку мелодію. Ви зможете заспівати мелодію будь-якої пісні з нотної збірки. Та й саме по собі вміння чисто співати принесе задоволення Вам та оточуючим.
  2. Вміння уявити подумки, підібрати на інструменті та записати правильно нотами будь-яку почуту мелодію. У курсі сольфеджіо цей вид діяльності називається музичний диктант. Дійсно, зручне вміння? Тільки почули гарну мелодію – і одразу змогли її підібрати на інструменті.
  3. Вміння підібрати та зіграти до будь-якої мелодії акомпанемент. Думаю, корисність цього пункту ні в кого не викликає сумніву, до речі, учні просять навчити їх особливо часто.

Тепер кілька слів про те, що дитині потрібно підготувати на урок сольфеджіо.

Неодмінні атрибути для уроку: Комп’ютер (планшет), інтернет, нотний зошит, простий олівець, гумка, ручка, зошит «для правил».

Чекатимемо Вас на безкоштовному пробному уроці, запис за посиланням: new.gerelo.com/online або за телефоном: +38 096 627 15 67.


Коли

5 Вересня 2022 - 31 Травня 2023, час: 09:00-20:00.


Вік

4–17


Вартість

Ознайомче заняття: Безкоштовно
Абонемент на місяць онлайн (8 уроків по 30 хвилин): 800 грн
Абонемент на місяць онлайн (8 уроків по 45 хвилин): 1200 грн


Телефон

+380 (96) 627 15 67


Посилання


Адреса

Київ
Онлайн