Orange SchoolЛаскаво просимо в Orange School — приватну ліцензовану загальноосвітню школу, місце розумних і щасливих дітей.

Ми розмовляємо з учнями на рівних, цінуємо свободу і відкрили формулу радісних шкільних буднів. На сьогодні в Orange School діє початкова школа, і у 2021 навчальному році проводиться набір у два перших та два других класи. Згодом у планах запуск і середньої школи. Тож щасливих школярів буде ще більше!

Orange School-спеціалісти переконані: не існує однакових дітей. Ми вміємо роздивитися та розвинути зацікавлення і таланти наших учнів. Поруч із загальною навчальною програмою ми вчимо дітей не загубити своє Я. Orange школярі знають, що тут поважають їхню індивідуальність, заохочують допитливість і навіть найскладніші виклики не страшні, коли ти вмієш вчитись. А саме на цьому ми і робимо акцент в Orange School.

Наш найбільший мотиватор — наші першокласники, які вже зараз з великим задоволенням проводять 10 годин з нами та щоранку знову поспішають в школу. Це й формує ті теплі спогади про шкільний час, які кожен з нас пам’ятає все життя. У кожному учневі і учениці ми вбачаємо Особистість, яка вже тут, за шкільною партою, вчиться розкривати свій потенціал, пишатися своїм талантом і бути готовою до викликів цього світу.

Що чекає на вашу дитину в Orange School?

  • Якісна освіта і навчання за однією із найбільш насичених навчальних програм, затверджених МОН — “Інтелект України”, в основі якої — навчити дитину мислити, аналізувати, приймати рішення.
  • Щоденна робота із тьютором, індивідуальне спрямування та мотивація, ціль яких —  допомогти дитині розкрити та розвивати власний потенціал, обов’язково залишаючись в комфортному емоційному стані.
  • Увага з боку вчителів, системність у всіх підходах і свобода, якій асистує дисципліна та розуміння власних і чужих рамок.
  • Неймовірна атмосфера любові, розуміння і середовище справжніх однодумців.

Максимальна кількість учнів в наших класах — 16.

Запрошуємо на презентації школи, де ви перенесетесь в дивовижний світ Orange School, дізнаєтесь, як ми втілюємо наші цінності у щоденній співпраці вчителів з учнями та переконаєтесь, що вчитись з усмішкою — реально!


Контакти

З радістю особисто відповімо на всі ваші запитання:
+380 (50) 381 18 88


Посилання


Адреса

Київ
проспект Перемоги, 65Г, ЖК "Нивки парк"