Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Новорічна казка "Аладдін"

Новорічна казка "Аладдін"


З 27 грудня 2019 року до 2 січня 2020 року в Національній музичній академії в Києві відбудеться Новорічна музична казка "Аладдін".

На глядачів чекає сучасна постановка з використанням світлодіодних екранів, світлового шоу і 3-Д ефектів. І це, звичайно, не всі несподіванки, для наших глядачів!

Новорічна казка

Отже, Жасмин і Аладдін збираються потрапити на святкування Нового Року. І Джин готовий доставити їх в далекі краї, де йде справжній сніг. Але, як завжди, візир Джафар хоче зіпсувати плани друзів, тому всіх нас чекає захоплююча пригода ...

Для вас підготували запаморочливі сюжетні повороти, несподівані перетворення і напружений фінал, який нікого не залишить байдужим. Але завдяки своїй щирій любові і допомоги глядачів, наші герої зможуть долетіти на килимі-літаку в Україну і зустрінуть Новий Рік все разом.

Ще до початку вистави наші маленькі глядачі зможуть пограти у веселі ігри, взяти участь в майстер-класі і отримати подарунки від Святого Миколая. Щоб потрапити на Новорічну казку Аладдін в Києві, купуйте квитки на сайті і в касах міста. Ціна квитків від 70 до 300 гривень. Ще більше новорічних вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

У виставі беруть участь професійні актори та дитячий танцювальний колектив.

Квитки можна купити за посиланням: https://kontramarka.ua/ru/event/aladdin-58969-94823.html


Вік

0+


Вартість

квитки від: 70 грн
квитки до: 300 грн


Посилання


Адреса

Київ
вул. Архітектора Городецького, 1-3/11, Печерський район