Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Підготовка до школи - Ліцензована онлайн школа з атестатом - Уроки в прямому ефіріПоспішайте забронювати місце в онлайн школі, щоб дитина встигла підготуватися до школи, незважаючи на карантини та локдауни!

Вартість 1 заняття 150 грн. Вартість місячного абонементу 5000 грн.
Групи 3-8 дтей. Заняття в прямому ефірі.

Навчальна програма 0 класу побудована таким чином, щоб забезпечувати всебічний розвиток складових дитячої особистості, швидке набуття навичок та засвоєння знань в ігровій та навчальній формах з опорою на сильні сторони дітей. 

Більшість уроків є інтегрованими, що дасть можливість переносити вже набуті знання у нові сфери діяльності.  

На цьому курсі ми вивчатимемо багато цікавих предметів. На уроках навчальної грамоти ми працюватимемо із літерами, складами, словами та реченнями, а також навчатимемось гарно розмовляти рідною мовою, вчитимемо вірші та скоромовки, складатимемо історії. 

На уроках логіки ми всебічно розвиватимемо властивості мислення та увагу за допомогою цікавих завдань, ребусів та кросвордів. 

Заняття з математики присвятимо розвитку математичних вмінь та навичок швидкого рахунку. 

Уроки англійської мови сприятимуть розвитку говоріння, слухання та розуміння. 

Вище перераховані предмети є базовими при підготовці до вступу у 1 клас. 

На додаток, у рамках курсу ми будемо досліджувати наші емоції, розвиватимемо емоційний інтелект, припрацьовуватимемо складні ситуації і будемо вчитися екологічно на них реагувати та успішно долати. 

Ще, ми вивчатимемо особливості безпечного та здорового життя, будемо вчитись фінансовій грамотності. 

На уроках казкотерапії ми познайомимось із казковою спадщиною нашого народу та світу, розвиватимемо мовлення та уяву, складатимемо власні казки та історії. 

На уроках мандрувань природою наші дітки дізнаються багато цікавинок про навколишній світ, розвиватимуть інтерес до навколишнього середовища та різноманітних його складових. 

Уроки творчості присвячені розвитку уяви, креативності та дрібної моторики, ми працюватимемо із різноманітними матеріалами та створюватимемо наші власні шедеври. 

Буду дуже щаслива навчати ваших дітей цікавинкам та разом із ними дізнаватись щось нове. Буду рада стати другом для кожного і чудово провести час, граючи та навчаючись. 

Анна Фрунзе. Куратор нульового класу онлайн:
"В роботі вчителя мене надихає найбільше інтерес дітей та їх досягнення. Є ще щось таке, що не можна описати словами, можна тільки сказати «подобається». 

Найбільшою цінністю я вважаю особистість та її прояви, тому на власних заняттях я намагаюсь реалізовувати гуманістичний підхід. 

Я пишаюсь своєю роботою, особливо тим, що можу розкривати здібності та позитивні якості дітей, допомагати їм реалізувати власні таланти. "


Що таке онлайн школа Olena Vedernikova Private School:

"Живі" заняття "очі в очі", в прямому ефірі, з емоціями, радощами, сміхом, спілкуванням учнів один з одним та вчителями.

Ретельно продумана програма, чіткий розклад уроків:

  • щоденна англійська мова;
  • щоденна посилена математика;
  • програми НУШ, Росток, інтерактивні методики;
  • розвиток емоційного інтелекту;
  • дослідження світу;
  • перевірка домашніх робіт;
  • діагностичні роботи, атестація.

Школа має ліцензію МОН 1-12 кл.

В комфортних групах до 10 учнів кожен занурюється в заняття та отримує максимум уваги вчителя.


Хочете спробувати? Реєструйтеся на безплатні пробні заняття та підключайтеся до захопливих онлайн-уроків з будь-якої точки світу!
Коли

Пн–Пт 09:00–15:00.


Вік

5–6


Вартість

3 пробні дні онлайн навчання безкоштовно: Безкоштовно


Телефон

+380 (63) 066 72 20
+380 (63) 243 33 28


Посилання


Адреса

Київ
онлайн