Old Car Land

Old Car Land


Old Car Land - найбільший фестиваль ретро руху України.

Учасники фестивалю збираються на території Державного музею авіації України. Ваш погляд будуть радувати більше 70-ти літаків музею авіації і більше 500-т одиниць ретро вінтажних авто, мото, вело та іншої техніки. Все це дасть можливість як дорослим, так і малюкам відчути епоху минулого століття.

Прогулявшись по території площею понад 20 Га, ви потрапите в атмосферу традиційного свята в ретро стилі, коли люди навколо, в суєті сучасного світу з швидким темпом життя, здатні створити з минулого теперішнє, обдуривши час і процес старіння. 

У разі, якщо ви зголоднієте або втомитеся, на території працюватимуть кафе та ресторани, в яких можна скуштувати смачні страви і поповнити ваші сили.

Для збереження приємних вражень на довгий час буде працювати маркет зона з сувенірами. Невід'ємною частиною фестивалю стали автомобільні активності, показові заїзди від школи екстремального водіння і фігурне водіння ретро автомобілів.

Фестиваль ретро техніки Old Car Land став настільки масштабним, що нікого не залишить байдужим. На території музею буде організована фан зона зі справжніми зірками Динамо, і традиційно жива музика буде створювати теплу і затишну атмосферу на величезному святі Весни. Хороший, святковий настрій, приємні люди, як правило хороша погода, радісні емоції і блиск красивих і рідкісних ретро автомобілів - це далеко не все, що буде на Фестивалі Old Car Land.


Контакти

oldcarland.info@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ