Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Великодній ярмарок народного мистецтва

Великодній ярмарок народного мистецтва


На свято Весни та народного мистецтва запрошує Музей Івана Гончара.

Традиційний ярмарок напередодні Великодня – чудова нагода підготуватись до свята, придбати подарунки, поспілкуватись з унікальними творцями прекрасного та затишно провести Вербну неділю. Писанки, плетені кошики з лози, свічки, керамічний посуд, дитячі іграшки, вишиваний та тканий одяг, жіночі прикраси та ще багато традиційного й вишуканого чекає на відвідувачів святкового ярмарку.

Українці завжди шанобливо та з любов’ю готуються до приходу весни. Обов'язково намагаються внести щось нове в окрасу родинної оселі, оновити предмети побуту та щонайкраще оздобити святковий стіл, щоб Великдень був невичерпним джерелом життя і радості.

Протягом двох днів Великодня майстерня подарує відвідувачам безліч майстер-класів: писанкарство, приготування природних фарбників, виготовлення пташок для оздоблення оселі, свищики з глини, "жайворонки з тіста", фарбування крашанок та виготовлення свічок із воску.


Детальний розклад майстер-класів за посиланням: https://honchar.org.ua/events/velykodnij-yarmarok-narodnoho-mystetstva-2/


Вік

0+


Вартість

Вхідний квиток: 10 грн


Телефон

+380 (44) 288 92 68
+380 (44) 280 52 10


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 19 (Івана Мазепи, 29)