Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитяча фестивалія "Орелі" та ярмарок до Миколая

Дитяча фестивалія "Орелі" та ярмарок до Миколая


Відчиняйте вікно, щоб влетіло добро!

16-17 грудня в Музеї Івана Гончара відбудеться щорічний передріздвяний фестиваль "Орелі".

Дітей запрошують поринути в атмосферу підготовки до Різдва, разом з родинами дізнатися про традиції святкування, вивчати колядки та щедрівки, зимові обрядодії, традиційні народні ігри з дитячими фольклорними гуртами.


Традиційний ярмарок до Миколая

Вас та вашу малечу своїми дарунками зустріне традиційний ярмарок до Миколая, до якого майстри готувалися цілий рік. Вироби, що сповнені живої енергії рук та душі майстра стануть найкращими різдвяними дарами для цілої родини. Традиційні прикраси для оселі, іграшки для дітей з природних матеріалів, посуд, свічники та скатерки до різдвяного столу, дитячий традиційний одяг та багато іншої краси на вишуканий смак.


Майстерня Святого Миколи

Майстер-класи із соломоплетіння, витинанки, виготовлення свічок, дідухів, розпис яворівської іграшки, глиняних дзвоників, випікання та розписування пряників, розмальовування зірок, приготування куті та інших різдвяних страв. Протягом трьох днів фестивалії дітлахи зможуть створити мистецький, традиційний та рукотворний подарунок до різдвяних свят, навчитись виготовляти разом з батьками традиційні різдвяні атрибути: дідухи, "павуки", витинанки, різдвяні зірки.


Виставки до свята

Три різдвяні виставки зможуть побачити відвідувачі фестивалю:

  • виставка янголів (як спроба пізнати невидиме), на якій будуть представлені твори, що виготовлені з різних матеріалів та в різних техніках народними майстрами;
  • виставка "Янголи співають" – роботи майстрів Ольги Шинкаренко та Раїси Лугової та їх учнів;
  • виставка пряничних форм полтавського майстра Володимира Маркар'яна.


Учасники Фестивалю: Дитячі фольклорні гурти "Вербиченька", "Цвітень", "Райгородок", "Правиця", "Джерельце", "Орелі", фольклорні гурти с.Фасова Макарівського р-ну Київської обл. та с.Горошків Тетіївського р-ну Київської обл.


Вік

4+


Вартість

вхід для дітей: Безкоштовно
вхід для дорослих: 10 грн


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 19