Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День Святого Миколи

День Святого Миколи


Свято Миколи в Україні – одне з найбільших свят.

Правда, з колядками до чужих людей у нас на Миколи не ходять: співає собі колядок удома, кому схочеться. Тільки ж робити щось на Миколи – то вже ні! І щось проти Миколи сказати – теж не можна. Бо він такий, що всеньке бачить і свого не подарує, а коли його попросять, то він допоможе.
Старі люди колись любили тримати в хаті образа Святого Миколая, бо цей образ дуже помагає од усякого нещастя. Бо він як ще ходив по землі, то дуже рятував усякий народ од усякого нещастя; то йому Господь Милосердний поручив, щоб він і тепер рятував. Він і тепер рятує людей. (Із записів на Звенигородщині)

Програма Свята:

  • 15:00 – 16:30 Дитячі ігри, виготовлення різдвяних зірок (Тетяна Федосенко, Київ), малювання ікон на склі (Остап Лозинський, Львів), випікання та розпис пряників (Леоніда Прончук, Київ), виготовлення та розпис дитячих іграшок (Вадим Суліковський, Київ), створення витинанок (Людмила Проценко, Київ).
  • 16:30 – 17:00 Презентація дитячої казки "У країні сирних коників"/видавництво Terra Incognita (Ярина Винницька, Львів).
  • 17:00 – 18:00 Вистава для дітей "Ой хто, хто Миколая любить" від дитячого театру "Дай Боже", за участі троїстої музики дитячого гурту "Орелі".


У просторі свята буде діяти простір доброчинності, де дітки разом з батьками зможуть принести дарунки для онкохворих діток, дітей-сиріт, дітей з родин учасників АТО. Ви можете принести на свято виготовлений власноруч дарунок, намальовану листівку, банку варення, фарби чи теплі рукавички. Ви можете гарно загорнути подарунок і стати справжнім посланцем від Святого Миколи для того, хто його дійсно дуже чекає.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 288 92 68
+380 (44) 280 52 10


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 19 (Івана Мазепи, 29)