Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

NERF FEST 2019: Місія супергероя!

NERF FEST 2019: Місія супергероя!


25 серпня, з 10:00 до 18:00, на київському ВДНГ відбудеться масштабна ігрова подія – NERF FEST,

який вже традиційно дарує юним відвідувачам незабутні емоції від змагань на спеціально облаштованих яскравих локаціях.


Свято спритності та влучності буде цікавим як уже досвідченим любителям нерфінга, так і дітям, які поки що не знайомі з фантастичним світом надлегких та мегаприцільних бластерів виробництва компанії Hasbro.

Гості заходу отримають можливість випробувати свої сили в командних місіях та іграх, взяти участь у захопливих конкурсах і отримати безліч приємних сувенірів, зробити чудові фото в тематичній фотозоні, щоб поділитися з друзями в соціальних мережах. Всі активності на NERF FEST – абсолютно безпечні, адже завдяки тому, що стріли для бластерів Nerf виготовлені з м'якого поролону, навіть у разі влучання в чутливі частини тіла дитина не отримує неприємних відчуттів.

Епіцентром фестивалю є зона Nerf-місії, що складається з п'яти етапів: 

  • "Павутина", через яку учасники пробираються, мимохідь долаючи перешкоди з шин; 
  • "Стрільба по мішенях" із бластерів стрілами, виданими кожному гравцеві; 
  • "Баскет-Nerf", суть якого полягає в киданні "гранати" в баскетбольне кільце;
  • "Nerf-баланс", мета якого – влучання в повітряну кулю з гелієм, стоячи на баланс-борді; 
  • "Nerf-гол", де бали нараховуються за точні постріли в ворота. 

На кожному етапі учасники заробляють Nerf-бали, які після завершення гри можуть обміняти на круті призи: рюкзак-мішок, бандану, силіконовий браслет із лого Nerf.  

Також на NERF FEST обладнано три інтерактивні зони, де можна буде потренуватися з різноманітними атрибутами для організації нерфінга: від банок та мішеней до бар'єрів та баланс-бордів. Окрім того, тут будь-якому охочому буде дана можливість протестувати найостанніші новинки модельної лінійки Nerf, надані організаторами. Вподобані бластери можна буде придбати в магазині "Будинок Іграшок" прямо на території фестивалю.

Нерфінг – це не просто динамічна спортивна розвага, а ціла дитяча та підліткова субкультура, яка прищеплює навички досягнення мети, розвиває лідерські якості та фантазію. Перед відвідуванням NERF FEST батьки можуть розраховувати на те, що дітвора на цілий вікенд забуде про ґаджети, отримавши можливість втілити віртуальні баталії в не менше захопливу реальність. Життя перетворюється на неймовірну пригоду, адже з бластером Nerf кожна дитина може відчути себе справжнім непереможним супергероєм!


Програма NERF FEST:

  • 10:00 – привітання, початок реєстрації відвідувачів;
  • 10:00 – 18:00 – проходження місій;
  • 10:00 – 18:00 – проведення конкурсів.

Важливо:
Для відвідування заходу обов'язково потрібна попередня реєстрація на сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/events/878357659230475/ (необхідно поставити відмітку "Піду").
Один зареєстрований учасник може відвідати захід із максимум двома супровідниками.
Одному з супровідників (повнолітніх) необхідно мати з собою паспорт громадянина України + ІПН для реєстрації на самому заході.


Вік

5+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
Національний комплекс "Експоцентр України", галявина 12В, проспект Академіка Глушкова, 1.