Навчальний центр "ЯвКурсі"

Навчальний центр "ЯвКурсі"


ЯвКурсі — міжнародна освітня EdTech компанія, що займається інноваційними технологіями навчання, лідер у підготовці до ЗНО в Україні.

54% абітурієнтів Києва проходили підготовку до ЗНО та відвідували події нашого Навчального центру.  

У квітні 2020 році 463 828 старшокласників України одночасно взяли участь у проекті «Пробне ЗНО онлайн від ЯвКурсі», яке стало наймасштабнішою освітньою подією з онлайн-симуляції стандартизованого тестування для вступу до Університетів у світі! І отримала нагороду Official World Record.

 

ЯвКурсі — єдиний в Україні та Східній Європі представник IUECB — міжнародної організації зі стандартизованих екзаменів, світового лідера у цій ґалузі з 1957 року.

Ми віримо, що сучасні підходи до навчання мають бути доступними для всіх, тому запускаємо багато відкритих та безкоштовних проектів.  

 

Ось кілька простих та корисних порад щодо підготовки до ЗНО для абітурієнтів та їхніх батьків:

  1. Реєструйтеся безкоштовно на "Пробне ЗНО.Онлайн марафон" — серію відкритих тестувань для старшокласників. Зможете не тільки регулярно перевіряти рівень знань, але й дивитися корисні відео-розбори від наших кращих викладачів.
  2. Допоможіть дитині визначитися із професією. Щоб не просто пливти за течією навчання, а обрати вектор професійного руху. Скоро стартує міжнародна програма з вибору професії для підлітків “ЯПрофі”, на яку поки ще є місця. Але важлива вимога — навчання відбувається в Києві, тож необхідно або проживати тут, або приїхати на період навчання, як часто роблять наші учасники. Детальніше.
  3. Підпишіться на наші сторінки у Facebook та Youtube. Так ви не тільки регулярно отримуватимете багато цікавого та корисного матеріалу, але й завжди будете в курсі всіх новин та змін щодо ЗНО (а їх буває чимало!).

 

Сучасний центр підготовки до ЗНО, що допомагає учням досягти максимального результату.

  • перевірені міжнародні практики викладання і підготовки до іспитів;
  • використання ефективних сучасних технологій навчання;
  • суворий відбір викладачів;
  • курси розробляє команда експертів, які знають все про ЗНО;
  • навчання відбувається у спеціально розробленій для онлайн платформі.

 

Є питання? Записуйтеся до нас на консультацію з експертом зі вступу за телефоном.

Ми готуємо не просто до екзаменів, ми готуємо до життя!
Контакти

+380 (44) 499 99 82
+380 (44) 338 74 43
contact@yavkursi.com


Посилання


Адреса

Київ
12-Б вулиця Михайлівська Шевченківський район