Національний парк Межигір'яМежигір’я – один із найкращих парків України, де на території в 145 га розташований не тільки унікальний ландшафтний парк, а й зоопарк із сотнями тварин, кінологічний центр, гольф поле, що перетворилось в унікальний притулок для лебедів.


Межигір’я є одним з найкращих місць для відпочинку, як серед українців, так і серед гостей нашої країни.

Кияни завжди любили Межигір’я. Вони приїздили сюди, щоб відпочити під тінню вікових дерев, подихати свіжим повітрям, напитися цілющої води з монастирського джерела. Часто, пароплавом з Києва припливали по Дніпру, та під чарівну музику, уявляєте? А Тарас Шевченко, який навідувався сюди в 1843 році написав "Я запамятав чаріну красу Межигіря на все своє життя".

Колись тут, дійсно, був один з найславетніших монастирів української землі. Його ще називали Запорізьською Лаврою – Спасо -Преображенський чоловічий монастрир. Він часто горів, його не раз намагалися зруйнувати, але він як пташка Фенікс відроджувався знову і знову. У радянські роки обитель, як водилося, було ліквідовано. Натомість зараз, славетний "Межигірський Спас" відроджується до життя і ми його побачимо.

Запрошуємо вас на захоплюючу екскурсію, яка проходить майже по всій території. Ви дізнаєтесь багато цікавого про історію цього мальовничого місця, зрозумієте чому саме тут зявилася урядова резиденція.

Сьогодні Межигір’я – туристична зона з чудовим дендропарком европейського рівня, де є каскадний водограй, фонтани та штучний грот. На верхній терасі є багато озер де живе форель, японські карпи, ми погодуємо там білих лебедів шипунів. Потім відвідаємо зоопарк, спустимося до набережної Київського моря та завітаємо в унікальний кінологічний центр, де для наших чотирилапих друзів створено ідеальні умови. Там є тренажерний зал для собак, бассейн, грумер салон, медичний центр, поле для вигулу, смуга перешкод. Собак більше 80, породи – тібецький та англійський мастифи, німецькі, кавказські, східноєвропейскі, бельгійські овчарки, хаскі, мопси та ін. Екскурсію для нас проведуть професійні кінологи.

У вас буде також можливість, по бажанню, відвідати музей ретроавтомобілів. Машин 42 одиниці. Закінчується екскурсія біля монастирського джерела "Дзвінкова криниця", в урочищі з незвичайною аурою. Набираємо водички, слухаємо дзвони та вертаємося додому в гарному настрої.


Контакти

+380 (98) 416 52 52
mezhyhirya@ukr.net


Посилання


Адреса

Київ
вул. Івана Франка 19, Нові Петрівці, Вишгородський район, Київська область