Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Вистава "Тік-Так" для малюків та батьків

Вистава "Тік-Так" для малюків та батьків


Музичне дійство "Тік-Так" - це інтерактивна вистава, яка створена у партнерстві учасників проекту "Перша вистава/Pthsha vystava" (проект ГО "Творчий дім") з литовським театром "Dansema" в 2019 році. Вистава надає можливість здобути перший в житті театральний досвід дітям від 8 до 18 місяців та презентує новий напрямок театру для дітей раннього віку - театр для розвитку.

Метою вистави є створення простору, в якому діти досліджують зв'язок руху та звуку.

Під час вистави діти від 8 до 18 місяців беруть участь разом з виконавцями - досліджують принципи появи звуку, створюють звукові малюнки.

Музичне дійство наповнене звучанням різних інструментів, приємні мелодії відтворюють барвисту палітру ритмів, дорослі разом з дітьми можуть брати участь або спостерігати за першим досвідом дитини досліджувати та діяти.

Склад учасників

  • Автор ідеї та режисер - Бируте Банявичуте,
  • Композитор - Михайло Сиромля,
  • Виконавці - Михайло Сиромля,
  • Ірина Запольська


Вхід на подію вільний за наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (100 грн – повний, 50 грн – пільговий).

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/ddM8WE7


Вік

0–2


Вартість

Вхід на подію: Безкоштовно (за наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (100 грн – повний, 50 грн – пільговий))


Посилання


Адреса

Київ
вул. Володимирська, 24