Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Вистава "Кольорові ігри" для малюків та батьків

Вистава "Кольорові ігри" для малюків та батьків


Міжнародний проект "Перша вистава" - це продовження співпраці українських акторів та литовського хореографа Біруте Банявічуте (театр "Dansema", Литва), яка розпочалась в рамках дитячої програми фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ у 2014 році. Підготовка української версії вистави "Кольорові ігри" в 2018 році започаткувало напрямок театр, що сприяє розвитку.

Вистава, яка пропонує дослідження мови танцю та гри для дітей віком від 0 до 3 років, наповнена несподіваними кольоровими об'єктами, завдяки яким актриса та маленькі глядачі взаємодіють та досліджують рух, навчаючись новому.

45 хвилин гри разом з танцівницею подарують гру, де кожний вміє танцювати, де рух предметів провокує вигадку, а спроби взаємодії дарують новий досвід і дітям, і дорослим.

Склад учасників

  • Хореограф: Біруте Баневічуте (Литва)
  • Художник костюмів: Рута Біліунайте (Литва)
  • Танцівниця: Надія Мацюк /Флора Боровик
  • Художник по світлу: Світлана Змєєва
  • Керівник проекту: Ірина Запольська

У виставі використано музику Рене Обрі, Генрі Торге, Серж Ууппін, Klimperei, Марк Жунгерманн, Ііно Кендзі.

Вхід на подію вільний за наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (100 грн – повний, 50 грн – пільговий).

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/rdM8ZlP


Вік

0–3


Вартість

Вхід на подію: Безкоштовно (за наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (100 грн – повний, 50 грн – пільговий))


Посилання


Адреса

Київ
вул. Володимирська, 24