Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Святкування Дня захисту дітей у "Софії Київській"

Святкування Дня захисту дітей у "Софії Київській"


Національний заповідник "Софія Київська" запрошує відсвяткувати День захисту дітей разом.

З 1 по 4 червня територія заповідника перетвориться на планету з найцікавішими безкоштовними активностями для дітей.

На честь свята можна буде власноруч приготувати смаколики, а потім поласувати ними, сфотографуватися в інтерактивних фотозонах, взяти участь у пізнавальних квестах та різних майстер-класах, насолодитися захоплюючою виставою та навіть намалювати щастя! Крім того, наймолодші відвідувачі зможуть досхочу награтися на майданчику, а їхні батьки – відпочити у спеціально облаштованій лаунж-зоні.

Зірковим гостем стане відомий кримський кондитер Шевкет, який 3 та 4 червня з 13.00 до 17.00 проводитиме майстер-класи з приготування традиційних національних солодощів. Якщо з усього різноманіття кримськотатарських десертів вам знайома тільки пахлава – вам точно сюди. Дітям – смачно, батькам – цікаво. Доторкніться до "солодкої" культури!

Щодня тут працюватимуть:

  • інтерактивні фотозони. В одній з них у дітей буде можливість зробити "селфі в польоті". Ніякої магії. У простір підніматимуться за допомогою батута. В іншій – зручно вмостившись на дитячому троні та примірявши вбрання з князівської шафи, дитина відчує себе могутнім правителем чи прекрасною принцесою; 
  • солодка станція, де кожен зможе стати автором власного кулінарного шедевру – десерту з морозива, горіхової пасти з какао Nutella® , фруктів та різноманітних кольорових присипок;
  • арт-майданчик, де проводимуть творчі заняття та конкурси малюнків

Розклад окремих майстер-класів: 
01.06. о 15.00 - "Монотипія" (створення портрету Анни Ярославни); 2.06. о 12.00 - "Малюємо янгола"; 13.30 - "Монотипія" (створення портрету Анни Ярославни); 4.06. о 12.00 "Малюємо янгола".

  • зона відпочинку та ігор;
  • територія пригод, подорожуючи якою, юні супергерої шукатимуть ключі від прадавніх таємниць.

Розклад окремих квестів та пізнавальних програм:
1.06. о 12.00 - "Шукаємо давньоруські Скарби"; 13.30 - "Таємниці давніх стін"; 2.06 о 15.00 - "Мода дітям"; 3.06. о 12.00 - "Шукаємо давньоруські Скарби"; 13.30 - "Мода дітям"; 15.00 "Загадки писемності"; 4.06. о 13.30 - "Таємниці давніх стін"; 15.00 - "Мода дітям"

Також у програмі свята – дитяча Вистава "Країна загублених гудзиків" від театральної студії "Радощі" за мотивами казки Лана Ра "Ґу'дзи - му'дзи - Королева Країни загублених Ґудзиків" (01.06 о 13.00).

Програма може змінюватися. 

Усі активності проводяться безкоштовно, за вхідним квитком на територію Національного заповідника "Софія Київська".


Вік

0+


Вартість

Вхідний квиток на територію для дорослих: 20 грн
Вхідний квиток на територію для дітей: 10 грн


Посилання


Адреса

Київ
вул. Володимирська, 24