Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Культурний Декрет. Екскурсія виставкою "Палац казок Андерсена"

Культурний Декрет. Екскурсія виставкою "Палац казок Андерсена"


На численні прохання екскурсія виставкою "Палац казок Андерсена" у рамках проєкту "Культурний Декрет" відбудеться повторно!

Виставка "Палац казок Андерсена" — це своєрідна чарівна подорож. До неї кличуть відомі на весь світ герої Ганса Християна Андерсена, визнаного Короля казок.

На виставці ви зустрінетесь із улюбленими персонажами: Непохитним олов’яним солдатиком, Русалонькою, Гидким каченям, Дюймовочкою і багатьма-багатьма іншими, а отже, — зі сміливістю, добротою, коханням, жертовністю, мудрістю, вмінням переборювати труднощі, допомагати й вірити в краще…
Казкові герої надихатимуть вас дослуха́тися до таємних розмов речей, уявляти дивовижні епізоди, створювати цілі історії, а також запросять поринути у фантастичну гру.
Його величність Король казок протягом усього життя малював чудесні фігурки, оживлював їх в імпровізованому театрі, вигадував тексти, в чудовий спосіб створюючи справжнє диво. Саме ці обдарування великого казкаря стали підмурком виставки, яка дарує нагоду зазирнути за лаштунки текстів, ілюстрацій, вистав і фільмів видатних українських митців за творами великого Ганса Християна Андерсена.
А вкінці екскурсії, надихнувшись побаченим, ви та ваша малеча спробуєте створити силуетні малюнки, які так приваблювали Андерсена!

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc6bZQEHFppDnZFN1N0a8LaRW3xejHqdSWaUw-txXGyp1_Ieg/viewform

І звичайно ж, організатори обіцяють всі зручності та безпеку для вас та ваших малят (не забудьте, будь ласка, взяти захисні маски)!


Вік

0+


Вартість

участь: 125 грн


Посилання


Адреса

Київ
вул. Володимирська, 24