Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Культурно-мистецький фестиваль "Княжа родина/Regio genus"

Культурно-мистецький фестиваль "Княжа родина/Regio genus"


12-13 вересня у Національному заповіднику "Софія Київська" відбудеться 4-й культурно-мистецький фестиваль для всієї родини "Княжа родина/Regio genus".


Епідемія змогла внести корективи у щорічний фестиваль, але не відмінити його. Організатори ретельно підготувались та врахували всі карантинні вимоги. Тому цьогоріч, на жаль, офіційного відкриття фестивалю не буде. Задля дотримання соціальної дистанції більшість заходів пройде на території заповідника, а ті заходи, що будуть у приміщеннях, матимуть обмежену кількість осіб.

Але, незважаючи на ці корективи, програма фестивалю, як завжди, насичена та цікава: лекції, кінопокази та екскурсії для дорослих; освітні програми, квести та майстер-класи для дітей; виставки, концерти та Софійський пленер.

Детально із програмою фестивалю можна ознайомитись за посиланням https://st-sophia.org.ua/uk/novini/programa-festivalyu-knyazha-rodina-regio-genus-2/


Вартість квитка на один фестивальний день — 100 грн (повний), 40 грн (пільговий — для школярів, студентів і пенсіонерів України). У вартість входять усі заходи одного фестивального дня, окрім квитка на квест "Про що мовчить давнє місто". Фестивальний квиток також дозволяє відвідати Софійський собор, виставки та постійні експозиції у виставкових залах "Хлібні", Брамі Заборовського, музеї "Будинок митрополита".

Реєстрація на заходи обов’язкова за телефонами: (044) 278 44 83, (044) 279 22 56.


Вік

5+


Вартість

фестивальний квиток для дорослих: 100 грн
фестивальний квиток для школярів, студентів та пенсіонерів: 40 грн


Посилання


Адреса

Київ
вул. Володимирська, 24