Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка "Естетика каменю"Національний науково-природничий музей НАН України та  Міжнародна спільнота художників-акварелістів VseSvit Art запрошує на ІІ спільний виставковий проект "Музейний експонат: під пильним поглядом художника” 2021 - «Естетика каменю»

 

Естетика - одна із складових чуттєвого сприйняття світу та оточуючої нас дійсності. Неможливо переоцінити її здатність викликати відчуття та переживання ейфорії, піднесення, радості, духовної насолоди та органічної причетності до всього існуючого. 

Проект “Естетика каменю” -  мистецька спроба усвідомлення закономірностей світобуття, яка пропонує відчути своєрідний замкнений цикл, так би мовити, кругообіг творчого “життя” мінералу. Від мінералу - як твердого тіла певного хімічного складу, який з давніх часів використовувався у виробництві фарб, до “портретів” мінералів створених за допомогою таких фарб. 

Запрошуємо зануритися у творчу силу Природи, одним із свідченням  якої є мінерал у всій своїй яскравій різноманітності палітр, фактур та форм. 

Виставка представляє художні роботи виконанні аквареллю, тушшю, кольоровими олівцями, змішаною та навіть новою технікою плоского друку - мокуліто, яку винайшли у Японії наприкінці ХХ століття. 

Також в експозиції буде презентовано частину унікальної мінералогічної колекції Геологічного відділу Національного науково-природничого музею, а також зразки мінералів, самоцвітів та порід з приватних колекцій, які надихнули художників на створення дивовижних робіт присвячених магічному світу мінералів.

На виставці представлені роботи: НаталіБаклицької, Сергія Григор’єва, Ольги Гордійчук, Тетяни Гненюк, Олени Діденко, Нонни Давиденко, Наталі Заболоцької,  Людмили Командир,  Аліме Куртвелієвої, Ксенії Левтерової, Маріанни Маслової, Віри Мухіної, Тетяни Паращук, Віки Рассохіної, Олени Рубльової, Наталії Шевченко.

Кураторки виставки спільноти художників: Наталія Заболоцька, Нонна Давиденко.

Куратори виставки від музею: завідуючий Геологічним відділом ННПМ, доктор геолого-мінералогічних наук - Володимир Гриценко, науковий співробітник Геологічного відділу ННПМ - Євген Науменко.

Графік роботи музею та виставкової зали: четвер — неділя  з 11:00 до 18:00.

Вхід до виставки за музейними квитками.

Виставка триватиме до 31 серпня 2021 року.

Нагадуємо: перебування в експозиціях музею можливе при виконанні санітарних вимог, що діють в Україні у зв’язку з небезпекою коронавірусної хвороби (COVID-19), а саме: перебування відвідувачів в приміщеннях можливе лише у захисних масках або респіраторах, а також при дотриманні соціальної дистанції.


Коли

Чт–Нд 11:00–18:00.


Вік

0+


Вартість

Повний квиток: 120 грн
Пільговий квиток: 60 грн
Дошкільнятм: Безкоштовно


Телефон

+380 (96) 448 38 13
+380 (44) 235 62 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"