Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Рукавичка Нескінченності: Твоя перша мінералогічна колекція

Рукавичка Нескінченності: Твоя перша мінералогічна колекція


Всесвіт у небезпеці! Баланс порушено й безліч прикрих речей відбуваються у всіх куточках галактик та нашої планети. Проте команда сміливців зможе виправити ситуацію. Клацання пальців не врятує - потрібне джерело чистої краси та справжні наукові знання.

Всіх допитливих учасників запрошують для занурення у захопливий світ геології.

Програма складатиметься з трьох частин. Під час демонстрації можна буде не лише прослухати цікаві історії про мінерали, а й потримати їх в руках. Ви з'ясуєте, чим займаються геологи, як використовували гірські породи люди минулого і що з ними роблять зараз у найсучасніших лабораторіях.

Друга частини події пройде у форматі короткої екскурсії, де кожен учасник матиме свій пакет завдань, виконання якого буде нагороджене однією колекційною річчю. Другу ж можна буде здобути під час детективного квесту.

Не пропустіть прем'єру!

Довідки: 0636164956

Рекомендований вік: 9+ Це умовна позначка, цікаво буде й значно старшим учасникам та захопленим природничими науками молодшим.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1ZW_sqwYNDpkX5--yrmsk1dQG2MdKIwvU02f0-8hE5b8/viewform


Будь ласка, зважте на вимоги, в яких музей може працювати, адже вірус COVID-19 досі лишається небезпечним. Не наражайте на небезпеку себе, інших відвідувачів і співробітників та дотримуйтесь наступних правил безпеки:

  • у разі відчуття симптомів застуди утримайтеся від відвідування Музею;
  • під час інтерактивної програми будьте у масці;
  • дотримуйтеся дистанції з іншими відвідувачами у 1,5 м;
  • на програмі можлива участь не більше 6 учасників - якщо ваші плани з відвідування чи кількість учасників зміняться, повідомте про це на телефон, з якого до вас надійде підтвердження реєстрації.

Вік

9+


Вартість

участь: 200 грн


Телефон

+380 (63) 616 49 56


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"