Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Морські тварини та де їх шукати

Морські тварини та де їх шукати


Море ховає від нас безліч таємниць. Неймовірні створіння, в панцирах та без, з нічним і денним способом життя, супершвидкі та прикипілі до субстрату, з червоною, блакитною кров'ю чи навіть сірчаною кислотою в судинах - вони всі чекають на вас.

Ви будете досліджувати світ загадкових сторінь у звичному форматі - інтерактивної демонстрації, міні-екскурсії та квесту.


Вас чекає світ термінаторів-губок, медуз, морських зірок, морських їжаків, лангустів, ракоскорпіонів, молюсків, вампірів-міног, риб, птахів-підводників та навіть ссавців.

Більшість програми поки що загадка – але точно будуть присутні захоплива розповідь, цікавість у ваших очах та дух нових відкриттів. 


Будь ласка, зважте на вимоги, в яких музей може працювати, адже вірус COVID-19 досі лишається небезпечним. Не наражайте на небезпеку себе, інших відвідувачів і співробітників та дотримуйтесь наступних правил безпеки:

  • у разі відчуття симптомів застуди утримайтеся від відвідування Музею;
  • під час інтерактивної програми будьте у масці;
  • дотримуйтеся дистанції з іншими відвідувачами у 1,5 м;
  • на програмі можлива участь не більше 6 учасників - якщо ваші плани з відвідування чи кількість учасників зміняться, повідомте про це на телефон, з якого до вас надійде підтвердження реєстрації.


Оплата:

  • для дітей (60 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 140 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 200 грн;
  • для дорослих (120 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 80 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 200 грн.


Увага: якщо у заході бере участь лише ваша дитина й ви не хочете її відпускати саму на 4 поверх, то ви можете:

  • відвести її самостійно, сплативши для себе вхідний квиток до музею;
  • передати її організаторам із рук в руки не пізніше, ніж за 5 хвилин до початку заходу.


Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1SW6cGMYW7HhW3EHSTI7mcZctJqy3lOsm88F4rAxY3gU/viewform


Вік

8+


Вартість

участь: 200 грн


Телефон

+380 (96) 448 38 13
+380 (44) 235 62 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"