Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Лютий у природничому музеї: розклад подій

Лютий у природничому музеї: розклад подій


Лютий - це саме той місяць, у якому ми вшановуємо Чарльза Дарвіна. І саме тому ціла низка лекцій та інтерактивних програм буде присвячена постаті цього науковця.


Вже у цю неділю на вас чекає захід для найменших дослідників палеонтології - "Мандрівка в доісторичний світ для дошкільнят".

А 12 лютого разом з учасниками цього ж віку ми будемо досліджувати росички, які свого часу так зацікавили Дарвіна, що той на певний час полишив усі свої нагальні наукові справи, щоб вивчати їхню здатність ловити комах. На програмі будуть також і інші комахоїди - від Венериної мухоловки до непентеса.

Цього ж дня відбудеться інтерактивне дослідження життя видатного науковця на програмі "Супер-Дарвін" для дітей шкільного віку та їхніх дорослих колег.

А завершимо святкувати день народження натураліста лекцією для ще дорослішої аудиторії.

20 лютого вдруге в історії проводимо "Рукавичку нескінченності" для дошкільнят. Також робимо прем'єру нового інтерактивного заходу "Мегалодонові оповідки: твоя шоста палеонтологічна колекція". А, окрім того під час лекції мандруємо з Дарвіном на кораблі "Бігль" довкола світу.

Ми завершимо місяць малюванням чорнилами каракатиць на "Морських тваринах" для дошкільнят, нашою класичною "Твоєю першою палеонтологічною колекцією" та новою лекцією "Еволюція-2021: найцікавіші дослідження минулого року".

Посилання на всі заходи можна буде знайти у вкладці "Події" на сторінці музею.

У програмі можливі зміни, не забудьте про реєстрацію.


Вік

4+


Телефон

+380 (96) 448 38 13
+380 (44) 235 62 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"