Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Канікули у природничому музеї

Канікули у природничому музеї


Осінні канікули не можуть зрівнятися з літніми? Як би не так! Восени варто зробити кілька важливих речей - поспостерігати за падінням пожовклого листя, посумувати під стукіт крапель холодного дощу, зігрітися чаєм з термоса в прохолодному лісі, зібрати карпологічну колекцію та відвідати природничий музей.

Саме для цих канікул для вас підготували інтерактивну програму з топ-заходів та кількох новинок, щоб завести нові знайомства та зустрітися з давніми друзями.


29 жовтня о 10:30 відбудеться "Твоя перша палеонтологічна колекція". Цей захід ідеальний для першого знайомства з палеонтологічною програмою, адже саме тут ви дізнаєтесь, як утворюються викопні рештки, змоделюєте цей процес під час майстер-класу, поконтактуєте зі справжніми скам’янілостями від загадкових неміан віком півмільярда років до решток динозаврів. А під час пошукового квесту кожен учасник збере свою першу палеонтологічну колекцію. Звучить як пригода? Так і є!


Ботанічна класика 30 жовтня! Хотіли познайомитись з венериною мухоловкою, росичкою, сараценією, непентесом та їхніми колегами по цеху? Вам на програму "Хижі рослини"! Під час події ви станете експертом з комахоїдних рослин та навіть започаткуєте свою міні-плантацію росичок! Але є й суттєвий недолік програми – під час квесту доведеться рятувати світ! Обережно!


Ніч 31 жовтня – для багатьох культова подія! Геловін, Ніч всіх святих – у багатьох куточках світу всі чекають на це свято! Демонстрація "Родичі гарбузові: Halloween edition" розповість вам неймовірні подробиці: чому кавун не ягода, чому кабачок не овоч, а фрукт, який гарбуз найважчий у світі, чому слово "тиква" цілком можна вживати українською, що спільного в дині та маракуйї. А також ви зробите Джек-ліхтар.


Ранок 1 листопада присвячений динозаврам! У дослідницькому меню спінозавр, сальтазавр, аллозавр, тиранозавр, мегараптор, теризинозавр та деякі їхні далекі знайомці! Квест йде в навантаження до програми, тому вдягайтесь відповідно до погоди, характерної для юрського періоду (рання крейда теж підійде!).


2 листопада ви дізнаєтесь імена справжніх володарів цієї планети. Це не таємничий уряд прибульців, ні! Вкриті хітиновими оболонками істоти, але не комахи, тисячоліттями змінюють історію нашої планети! Нарешті настав час зняти занавіс таємниці! Гриби-вбивці, гриби-крадії, гриби-годувальники, гриби-лікарі, гриби-некроманти – калейдоскоп історії та біологічних знань створений спеціально для вас. Не пропустіть, ця довгобудова нарешті втілиться в життя!


Маєте ностальгію за літом та теплим солоним морем? Вас може зігріти демонстрація "Морські тварини та де їх шукати". Ваш гайд у світ медуз, крабів, раків, кальмарів, риб, черепах та пінгвінів! Пізнавальна інтерактивна лекція, пошукова екскурсія та квест занурять вас в акваланзі глибоко під воду. І якщо ви колись мріяли помалювати голками морського їжака за допомогою пігментів каракатиці – то цей івент саме для вас.


А раптом 4 листопада на вас нападе сум стосовно закінчення канікул, то є один спосіб розради. "Химерні риби" - це мандрівка у безмовний світ, подорож крізь моря та океани, знайомство з велетнями-мегалодонами та замаскованими рибами-кониками, дотик до риби-пили та білої акули, але головне це відкриття, настрій та гарно проведений час.


Реєстрація на заходи є обов'язковою за посиланням в анонсі події або за телефонами 235-62-66, 063-616-49-56.


Вік

7+


Телефон

+380 (96) 448 38 13
+380 (44) 235 62 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"