Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Екодень для дітей у музеї

Екодень для дітей у музеї


Весь світ сьогодні говорить про збереження довкілля: ми відмовляємося від пластику, сортуємо сміття, обираємо екологічний транспорт...

Любов до природи прищеплюється з дитинства, адже кожна людина — це частинка природи. Щось ми вивчаємо в школі, про щось дізнаємося з досвідом, а от музей пропонує розважально-ігровий підхід — пробудити екологічну свідомість у дитини за допомогою сили мистецтва та вправності рук.


12:00 - початок проведення (тривалість - одна година).

Для початку діти зосередяться на птахах. Знайдуть в експозиції музею картини із зображенням пернатих ("Буря" І. Айвазовського, "Чайки" А. Рилова, "Рання весна" О. Саврасова), згадають їхній ритм життя, зроблять припущення з приводу того, яким змістом наповнював свою картину художник, зображуючи того чи іншого птаха… А потім з картонних одноразових тарілок та одноразових пластикових ложок виготовлять чудовий елемент дизайну інтер’єру — лелеку. Ви не повірите, настільки вона буде правдоподібною! А найголовніше — дадуть нове життя так званому непридатному матеріалу.

Майстер-клас розрахований для дітей віком 6-11 років.


14:30 - початок проведення (тривалість - одна година).

І це ще не все. Ви знаєте, що таке ошибана? Це живопис рослинами, пресована флористика — дуже захоплююче й корисне заняття. Складання картин із засушених рослинних матеріалів допомагає досягти душевної рівноваги, набути впевненості в собі, навчитися осягати гармонію та мудрість природи. Шістсот років тому ошибаною займалися тільки самураї. Разом з навчанням володіти мечем, написанням ієрогліфів заняття ошибаною були обов'язковими для майбутніх воїнів. Діти створять ошибану за мотивами картини "Серед долин широких…" І. Шишкіна й доторкнуться до природи в прямому сенсі цього слова.

Майстер-клас розрахований для дітей віком 8-14 років.


Можна побувати на одному майстер-класі або відвідати, за бажанням, два.

Кількість місць обмежена.

Обов'язкова реєстрація за телефоном: (044) 299-70-80,
pr.rumuseum@gmail.com


Вік

6–14


Вартість

Вартість одного майстер-класу: 65 грн


Телефон

+380 (44) 299 70 80


Посилання


Адреса

Київ
вул. Терещенківська, 9

Як дістатися?

Найближчі станції метра: Площа Льва Толстого, Університет, Театральна