Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Дитячий день "Магія символів. Як писали до появи алфавітів?"

Дитячий день "Магія символів. Як писали до появи алфавітів?"


Осінь – найкращий час для отримання нових знань та вражень. А що може бути краще за активне пізнання чогось нового у позитивній атмосфері дитячих днів у Національному музеї історії України?

НМІУ розпочинає серію авторських освітніх дитячих програм "Магія символів", присвячених історії писемності та розвитку писемної культури на українських землях.

Проведуть їх науковці музею, куратори виставки "Homo scriptor. Людина, яка пише" – Олексій Савченко та Володимир Колибенко.

Під час програми "Як писали до появи алфавітів?" юні дослідники помандрують у дописемні часи, де спробують зрозуміти, як давні люди зображали світ навколо себе, передаючи власні думки та враження через відстань і час, а також як їм у цьому допомагали предмети, піктограми й символи.

Дитячий день відбудеться вже цієї неділі, 20 вересня, о 12.00.

Ця програма йде першою, адже поява писемності – одна із найважливіших подій в історії людства, що назавжди змінила світ і дала змогу передавати інформацію на небачені відстані. Писемність не виникла з появою людства, але стала важливою частиною його існування, без якої ми вже не уявляємо свого життя.


Вік

7–14


Вартість

Дитячий: 200 грн


Телефон

+380 (44) 278 48 64


Посилання


Адреса

Київ
вул. Володимирська, 2